MINU ERILINE MANTEL: Stella K. Wadowsky

Nii nagu igal naisel peaks kapis rippuma üks eriline kleit, peaks igal naisel olema ka üks korralik mantel, milles ta end vastupandamatult tunneb ning mis kandjat aastaid truult teenib. “Stellarium” blogi autor Stella K. Wadowsky rääkis ajakirjas Buduaar, milline on tema lemmikmantli saamislugu. 

“Kuna armastan efektseid asju, siis otsin pigem kiiksuga riideid. Kindlasti vaatan üldmuljet ja seda, kuidas mantel minu olemasolevate riietega sobib. Vähem tähtis pole materjal ja see, kuidas mantel seljas istub. Minu viimased kaks leidu on punane Christian Diori vintage-mantel, mille ostin nätleja Merle Palmistelt,” rääkis Stella ajakirjale antud intervjuus. 

Ta jätkas: “Tal oli see kappi seisma jäänud ja minule istus mantel jälle esimesest hetkest. Nii oli Merlel hea meel, et mina jätkan tema mantli kandmist ja minul on omakorda suur rõõm kanda Merle omaaegset leidu. Teine lemmik on aga Mango kolme värviga statement-mantel, mis on seljas nii mugav nagu hommikumantel.”

Loe värskest Buduaari ajakirjast täispikka lugu ning ühtlasi ka näitlejannade Ingrid Marguse ja Karin Raski lemmikmantli saamislugu.