Mis on moes suvel 2012?

Mis on moes suvel 2012?

Puhkuste ja reiside hooajal saame lõpuks ometi oma hallidest kookonitest välja tulla ning lubada värvilisel vikerkaarel riidekappi hiilida, kuid lihtne on kaotada pead ja stiilipiire. Suvisest seiklustetormist aitavad ilusa ja moekana välja tulla andekad kodumaised disainerid Lilli Jahilo, Hanna Korsar ning Suurbritannias tegutsev Magnus Lõppe.  

Puhkuste ja reiside hooajal saame lõpuks ometi oma hallidest kookonitest välja tulla ning lubada värvilisel vikerkaarel riidekappi hiilida, kuid lihtne on kaotada pead ja stiilipiire. Suvisest seiklustetormist aitavad ilusa ja moekana välja tulla andekad kodumaised disainerid Lilli Jahilo, Hanna Korsar ning Suurbritannias tegutsev Magnus Lõppe.

Kui värviline on selle hooaja moepalett?
Lilli: Eelistatud on kõik pastelltoonid, sealhulgas pehmed neoonpastellid – ammuta inspiratsiooni jäätise- ja kommiletist!
Magnus: Värviline, ainult et pastelne. Neutraalsed värvid lähevad ka, nagu alati, hästi – must, hall, valge, ka kreem. Väga lahe ja värske on pastelne piparmündiroheline, mida paljudes kollektsioonides näeb.
Hanna: Mina eelistaks sel suvel pastelseid toone. Aga loomulikult võiks enda jumet ja üldist tonaalsust jälgida, et kas sedasorti mahedad toonid üldse sobivad. Ja suvel meeldib mulle endale kanda ka selliseid värve, mis päevitust esile tooksid. Kuna terve talve oleme ennast musta riietanud, siis võiks nüüd ihule valgust ka ligi lasta.

Mis on olnud inspiratsiooniallikateks suveriiete loomisel?
Lilli: Mugavus ja naiselikkus, päikese käes sillerdav veepind ja 1920ndate meeleolu.
Magnus: Palju on sporditeemat ja olümpiamõjutusi. Riietes võib näha mitmevärvilisi, eriti eksootilisi, Hawaii ja Aafrika mõjutustega printe. Moes on samuti etnilised ja flooramustrilised trükid ning 50ndad-60ndad. 
Hanna: Mustrid! Minu ateljee on hetkel täis õitsvaid lilli, linde ja liblikaid.

Loe täispikka ülevaadet värskest Buduaarist!