Ilu ja mood

toob teieni Zalando

Moedisainerite muusad: kes on need naised, kes mõjutavad meie kõigi riietumist?

Me võime küll mõelda, et see ei ole nii - et meil on oma väljakujunenud stiil, me ei jälgi moeikoone ning otsustame ise, mida kanda soovime. Kuid tegelikult töötab see süsteem hoopis teisiti.

Me võime küll mõelda, et see ei ole nii – et meil on oma väljakujunenud stiil, me ei jälgi moeikoone ning otsustame ise, mida kanda soovime. Kuid tegelikult töötab see süsteem hoopis teisiti.

Moedisaineritel on alati olnud muusad, kes neid inspireerivad. Neile mõeldes luuakse uusi moekollektsioone, neid rõivaid hakkavad omasoodu kandma kuulsused, tänu kellele tekivadki uued trendid. Me kõik ei kanna küll Chaneli ja Prada loomingut, kuid ka kiirmoebrändid loovad oma kollektsioone vastavalt nendele trendidele. Paratamatult mõjutab kõik see ümbritsev meid alateadlikult tegema rõivašoppingul just neid trende soosivaid valikuid. Seega saab kõik alguse nendest muusadest. Kes on need naised, kes on maailmakuulsate disainerite inspiratsiooniallikad ja miks? Las vastavad disainerid ise:

Hubert de Givency muusa oli Audrey Hepburn:

“Mis mulle temas meeldib, on tema isiksus. Ja tema šarm. Tema välimus sai kuulsaks tänu filmidele, kus ta mängis ja riietusele, mida ta kandis. Tema kaunistas asju, mitte vastupidi. Ta oli sel ajal ainulaadne.”

Tom Fordi muusa on Carine Roitfeld:

“Carine aitab igal inimesel, kellega töötab, muutuda iseenda parimaks versiooniks.”

Jason Wu muusa on Diane Kruger:

“Ta on mitmetahuline naine, tal on kuhjaga talenti, suurepärane maitse ja hea enesetaju. Ma arvan, et seda kvaliteeti ei leia tihti. Ta on loomulikult ilus, kuid just tema enesetaju on see, mis inspireerib. Ta teab täpselt, mida ta tahab. Tal puudub “hall ala”. 

 

Buduaar.ee

Ilu ja mood

toob teieni Zalando