MOEGURMAANIDE KOHTUMISPAIK – elvogue.com!

11 kommentaari
MOEGURMAANIDE KOHTUMISPAIK – elvogue.com!

Sooviksid leida oma Gucci kingadele uue omaniku või osta hästi hoitud Burberry koti poe letihinnast soodsamalt? Tegusad Eesti naised on loonud veebipoe elvogue.com, mille eesmärgiks on omavahel kokku tuua eelnevalt hoitud ja armastatud kvaliteetse brändikauba müüjad ning ostjad.

Sooviksid leida oma Gucci kingadele uue omaniku või osta hästi hoitud Burberry koti poe letihinnast soodsamalt? Tegusad Eesti naised on loonud veebipoe elvogue.com, mille eesmärgiks on omavahel kokku tuua eelnevalt hoitud ja armastatud kvaliteetse brändikauba müüjad ning ostjad.

Moekirglik kolmik 

Eestis kipub tihtipeale olema nii, et ettevõtlikud ja töistesse tegemistesse kirglikult pühendunud inimesed leiavad ikka ja jälle ühisosa, mis jõudude ühendamisel saab kordi suuremad mõõtmed. Liites kokku kogemused ja anded, mida kannavad endas 15 aastat müügi- ja turundusametis olnud Pille-Riin Kaljurahn, stilist Kristi Ojasaar ja fotograaf Kais Tolmats, leidis enda tee Eesti turule unikaalne ettevõtmine elvogue.com. Olles ise suured moefännid, uskudes taaskasutusse ning brändikaupade kvaliteeti ning ajatusse, oli antud keskkonna loomine lausa hädavajalik.

Vasakult: Kristi Ojasaar, Pille-Riin Kaljurahn, Kais Tolmats

Mis eesmärki kannab elvogue.com?

elvogue.com on Eesti turul täiesti ainulaadne veebikeskkond, mille eesmärgiks on viia kokku eelnevalt hästi hoitud kvaliteetsed disaineresemed ning uued armastavad omanikud. Väga olulist rolli mängib ka taaskasutuse põhimõte, mida jälgib kogu naiskond ka igapäevaelus. Veebikaupluse tootevalikust leiab nii rõivaid, kotte, jalatseid kui ka aksessuaare, mis kõik on läbinud kvaliteedikontrolli, et tagada toodete sajaprotsendiline autentsus. 

 

Kuidas ta erineb tavapärasest online-ostukeskkondadest? 

Mis aga eristab elvogue’i teistest, on asjaolu, et soovitakse klientide elu teha lihtsamaks ning pakkuda täisteenust. On olemas mitmeid keskkondi, kus saab oma tooteid küll edukalt müüa, kuid kogu protsessiga peab ise tegelema. Olgem ausad – toodete ükshaaval pildistamine, veebi üles laadimine, kuulutuse koostamine, kliendisuhtluse haldamine ning müügi korraldamine on väga-väga aeganõudev. Ning just selle töö osas klientidele abiks ollaksegi!

Samuti on kogu kaup unikaalne ja kordumatu. Tootevalikus on esindatud väga erinevaid stiile ning brände, seega on meil igaühele midagi. Aegumatut ja klassikalist stiili esindavad näiteks maailma tippdisainerid nagu Louis Vuitton, Christian Dior, Lanvin, BVLGARI, Burberry jt. Samuti leiab oma lemmiku noorusliku stiiliga klient, kes eelistab näiteks Ted Bakeri, Michael Korsi, Karen Milleni jt tootevalikut. Samuti ollakse äärmiselt uhked ka andekate Eesti disainerite üle, kelle omanäolisi ja kauneid tooteid samuti veebipoest leiab.

Kõik tooted on kohe ostmiseks olemas ning pakkimine ning postitamine toimub viivitamatult suurima hoole ja armastusega.

Kuidas kontakti saada?

Nii ostlejal kui ka huvilisel, kes soovib enda disaineresemeid müüki tuua, on kõige lihtsam minna veebilehele www.elvogue.com, kus on olemas nii kogu meeskonna kontaktinfo kui ka detailne info müügitingimuste osas. Samuti võib elvouge’i leida sotsiaalmeediakanalitest: Facebookis elvogue.com ja Instagramis elvogue_com nime alt. 

Armas Buduaari lugeja, kas sooviksid saada 5 € elvogue.com veebipoe sooduskupongi?

Registreeri end uudiskirja saajaks lehel elvogue.com/uudiskiri ning üsna pea potsatab Sinu postkasti vahva vautšerike ;)


Buduaar