Moekuulutaja laval sai uudistada alanud hooaja kuumimaid trende

Moekuulutaja laval sai uudistada alanud hooaja kuumimaid trende

Nädalavahetusel Tartu Kaubamaja keskuses toimunud Moekuulutaja laval sai uudistada alanud hooaja kuumimaid trende. Keskuse moeshow stilist Britta Laumetsa sõnul on hetkel oluliseimaks trendiks mõjutused 70ndatest, tumedamad toonid ning peoriietuses domineeriv must pits.

Meeleolukas lasteshow on juba Moekuulutaja toredaks ja oodatud traditsiooniks kujunenud. Stilist Kirsi Altjõe kokku pandud rõivakomplektides oli nii lõbusaid kollaseid käsilasi kui ka tumedamaid toone. Hooaja moodsaimaks aksessuaariks pistke aga lapsele kätte mõni põnev raamat.

Liis Plato tõi Moekuulutaja lavale Tartu Kaubamaja parimad palad ning näitas erinevaid värviteemasid: halle toone koos musta ja valgega, metsakarva toone nagu samblarohelised ja marjapunased, teiste värvidega kokku segatud kirkamaid toone.

Laupäeval toimus Moekuulutaja show “Peomõtted peas!”, mille fookuses olid omanäolised ja efektsed peakatted. Stilist Piret Vapajeva poolt stiliseeritud esitlusel näidati Tanel Veenre, Liisi Eesmaa, Britt Samosoni, Mari Masso, Kätlin Kaljuvee, Piret Ilvese ja paljude teiste tuntud disainerite poolt loodud peakatteid.

Moekuulutaja 2 päeva olid täis meeleolukat muusikat ning rohkelt põnevaid ettevõtmisi. Helidega paitasid külastajate meeli Big Band Tartu muusikud koos solistide Gerli Padari ning Kristjan Ilumäega. Päevajuhid Inga Lunge ning Tauri Tallermaa viisid läbi erinevaid loosimisi ning kiireimad said endale kingituseks toredaid üllatusi ürituse partnerite poolt.