Moemaailm Instagramis: 7 vinget kontot, mida jälgida

Moemaailm Instagramis: 7 vinget kontot, mida jälgida

Moetööstus on midagi palju enamat kui lihtsalt ilusad näolapid ja glamuur – parimaks tõestuseks on tippmodell Cara Delevingne, kes oma laheda suhtumisega suudab ka kõige karmimad moedisainerid naerma ajada ning rämpstoidust eemale hoidvad modellid McDonaldsisse vedada. Lõbusaid inimesi on moemaailmas veelgi ja allpool on nende Instagrami kontod, mida kindlasti jälgida tasub!

Moetööstus on midagi palju enamat kui lihtsalt ilusad näolapid ja glamuur – parimaks tõestuseks on tippmodell Cara Delevingne, kes oma laheda suhtumisega suudab ka kõige karmimad moedisainerid naerma ajada ning rämpstoidust eemale hoidvad modellid McDonald’sisse vedada. Lõbusaid inimesi on moemaailmas veelgi ja allpool on nende Instagrami kontod, mida kindlasti jälgida tasub!

1. Cara Delevingne

Modell, keda me kõik armastame, sest ta on lihtsalt nii lahe.

Vaata tema kontot siin

2. Laura Brown 

Laura on Harpers Bazaari toimetaja, kelle naljad ei jäta külmaks kedagi. See paistab selgelt välja ka tema Instagrami kontol olevatelt fotodelt.

Vaata tema kontot siin

3. Tilda Lindstam

Tilda on modell, kes ei häbene mitte midagi. Tema Instagrami konto on ehtne tõestus sellest, et ka modellid on täiesti tavalised inimesed ja nad ei näe alati suurepärased välja. 

Vaata tema kontot siin

4. The Fat Jewish

See mees ei ole küll moetööstusega otseselt seotud, ent kuna ta on lihtsalt väga lahe ja originaalne, siis tasub ka tema Instagrami kontol silm peal hoida. Parim meetod, kuidas tuju jälle heaks saada.

Vaata tema kontot siin

5. Rosie Huntington-Whiteley

Imekaunis supermodell, keda teavad kõik. Rosie Instagrami konto on lahe – ta postitab sinna pilte oma igapäevaelust ja tegemistest. 

Vaata tema kontot siin

6. Rita Ora

Cara Delevingne hea sõbranna Rita Ora paistab välja julge stiili ja omanäolise look’iga. Tema Instagrami konto on kõike muud kui igav ja tavaline.

Vaata tema kontot siin

7. Karl Lagerfeld

Mees, kes ei vaja pikemat tutvustamist. Ta on andekas, karmi ütlemisega ja hinnatud moedisainer, kelle arvamus läheb korda kõigile, kes moest vähegi huvituvad.

Vaata tema kontot siin