Moemaan objektiivis: Iti-Pätrik Järve

Seekordses rubriigis "Moemaan objektiivis" figureerib Pärnus elav 19-aastane Iti-Pätrik Järve. Igapäevaselt peab ta moe- ja elustiiliblogi. Hetkel pole neiu veel edasi õppima läinud, kuid pärast sobiva ala leidmist teeks ta seda kindlasti. Meelepärased erialad oleks näiteks äri või disain.

Seekordses rubriigis “Moemaan objektiivis” figureerib Pärnus elav 19-aastane Iti-Pätrik Järve. Igapäevaselt peab ta moe- ja elustiiliblogi. Hetkel pole neiu veel edasi õppima läinud, kuid pärast sobiva ala leidmist teeks ta seda kindlasti. Meelepärased erialad oleks näiteks äri või disain.

Kuidas kirjeldaksid oma riietumisstiili ja garderoobi?

Mu elustiiliga sobivalt riietan ma end tihti pigem skater stiili riietesse (beanie’d, ketsid jms). Samas olen viimasel ajal enda jaoks avastanud ka palju uusi asju erinevatest stiilidest ja üritan neid kombineerida. Arvan, et ma pole veel jõudnud sinna paika, kus ma saan öelda, et olen 100% mina. Hetkel pigem ongi üks selline stiilimuutus-periood.

Minu garderoobist leiab enamjaolt musta, valget ja halli tooni riideid, sest need sobivad alati kõigega. Siiski üritan hoiduda üleni must-valgest outfit’ist. Lemmikaksessuaarid on kuldsed.

Milliste riideesemete või aksessuaaride vastu on nõrkus?

Ma ootan ikka veel oma esimesi Nike Air Max-e, mille järgi on mul hetkel suur hullus. Ma võiks neid vist isegi armsa kleidikesega kombineerida.

Mis on Sinu hetke lemmikriided/-jalanõud, mida sa just praegu kanda armastad?

Näiteks military-rohelised jeggins’id, soe ja pehme hall kampsun. Sellisel ajal on tegelikult kõik soojad ja pehmed asjad igati meelepärased.

Milline on Sinu lemmiktsitaat?

Kas ma seda nüüd järgin on teine asi, aga kõige lahedam on see tsitaat küll: I don’t “dress to impress” I dress to depress, I wanna look so good that people hate themselves.

Iti blogi saad külastada SIIN ja allpool galeriis on palju pilte, mis tutvustavad tema stiili.

PS! Kui sul on meile ägedat moemaani soovitada, siis kirjuta [email protected]

 

Grete Link