MOESPIKKER: kuidas jahedal suveõhtul stiilne välja näha? FOTOD

MOESPIKKER: kuidas jahedal suveõhtul stiilne välja näha? FOTOD

Suvi on küll käes, ent soojad ilmad pole veel saabunud ning suure tõenäosusega tuleb sel aastal keskmisest pisut jahedam suvi. Kui bikiinide kandmiseks on ilmad liiga külmad, siis soojad jakid ja kampsunid annavad sooja ning nendega võib väga mugavalt ka jahedamal suveõhtul väljas istuda.  Mida kannavad jahedate ilmadega glamuursed Hollywoodi naised? 

Suvi on küll käes, ent soojad ilmad pole veel saabunud ning suure tõenäosusega tuleb sel aastal keskmisest pisut jahedam suvi. Kui bikiinide kandmiseks on ilmad liiga külmad, siis soojad jakid ja kampsunid annavad sooja ning nendega võib väga mugavalt ka jahedamal suveõhtul väljas istuda. 

Mida kannavad jahedate ilmadega glamuursed Hollywoodi naised? 

Alt laienevad teksad on moepildis tagasi ning Olivia Palermo suudab need väga efektselt välja kanda sobitades juurde silmatorkava mustriga jaki.

Modell Helena Perminova jalas istuvad valged laialõikelised püksid igati šikilt ning tema stiil on ühtlasi naiselik kui ka pisut boheemlaslik. Sellises riietuses külma karta pole vaja. 

Moediktaator Anna Dello Russo on alati armastanud julget stiili, mille välja kandmiseks on vaja enesekindlust ja muidugi sihvakat figuuri. Riietusele paneb punkti õige saapavalik, mis muudab jalad näiliselt saledamaks ja pikemaks. Tossudes mõjuks selline riietus üsnagi kummaliselt.

Jahedate ilmadega tasub eelistada soojast materjalist kleite, mille juurde sobivad ideaalselt kõrge kontsaga saapad. Lihtne, stiilipuhas ja mugav – sellist riietust välja kanda on lihtne.

Punane kleit ja mustad sukad ning kingad – aegumatu kooslus. Riietuse valikul tasub alati silmas pidada, et põhivärve ei tohiks olla rohkem kui kolm, sest siis muutub üldpilt liiga kirjuks. Muidugi võib siinkohal punase asendada hoopis valge või sinisega!

 

Pole olemas külma ilma, on vale riietus. 

Buduaar.ee