Naised, midagi teile: 40 paari stiilseid kingi! FOTOD

Naised, midagi teile: 40 paari stiilseid kingi! FOTOD

Mõnus ja värvikirev sügis on käes ning koos sellega saabuvad ka uued moetrendid – seda ka kingade osas. Uusi ja huvitavaid moeleide, mille seast endale sobivaimad valida, on palju! Erineva kõrgusega kontsad, lõiked ning värvitoonid – kingamood pakub inspiratsiooni. Tõsi küll, Eesti sügis kingade kandmist väga ei soosi, ent siseruumides kandmiseks sobivad sellised kingad ideaalselt. Ja mis veel – need kingad on moes ka järgmisel kevadel ning kui kingi talveperioodil kontoris kanda, on need ilusate ilmade saabumise ajaks ilusti sissekantud. 

Mõnus ja värvikirev sügis on käes ning koos sellega saabuvad ka uued moetrendid – seda ka kingade osas. Uusi ja huvitavaid moeleide, mille seast endale sobivaimad valida, on palju! Erineva kõrgusega kontsad, lõiked ning värvitoonid – kingamood pakub inspiratsiooni.

Tõsi küll, Eesti sügis kingade kandmist väga ei soosi, ent siseruumides kandmiseks sobivad sellised kingad ideaalselt. Ja mis veel – need kingad on moes ka järgmisel kevadel ning kui kingi talveperioodil kontoris kanda, on need ilusate ilmade saabumise ajaks ilusti sissekantud. 

Just kingad on need, mis panevad punkti kogu look’ile! 

Vaata pilte ilusatest kingadest, mida sel ning järgmisel hooajal kanda siin