Näitlejanna Marta Laan avaldab oma ilu ja tervise saladuse

TV3

Ajakiri Buduaar

Krista Kiin

Draamateatri näitlejanna Marta Laan (34) jagab Buduaariga oma olulisi iluharjumusi ja särava väljanägemise saladusi.

Ärkan umbes kell 9.30. Ma tean, et see on kohutavalt hilja, aga ma lõpetan tihti töö alles hilisõhtul ja etenduselt koju jõudes kohe veel uni ei tule. Olen vahel ööloom ja naudin seda vaikust, kui maailm magab.

Päeva alustan hambapesu ja klaasi veega. Tihti söön hommikust tunnike pärast ärkamist teatri puhvetis koos kolleegidega.

Õhtu lõpetuseks on kuum dušš, vahel kehakreem ja üha tihemini mõni hea seerum näole.

Minu meigirutiin on üsna klassikaline ja kerge. Tavaliselt eelistan üsna naturaalset jumestust: päevakreem, kerge jumestuskreem, toonin kulmud, panen põsepuna ja ripsmed värvin ka pea alati ära. Üldiselt ma naljalt ilma meigita kodust välja ei astu, aga toimetustest vabal ja kodusel päeval lasen küll nahal puhata.

Kui ma vaatan peeglisse, meeldib mulle enda juures enim see, kui ma olen õnnelik, sest siis olen iseendaga kõige rohkem sina peal. Kui peaksin midagi välja tooma, siis vist kulmud ja parema kulmu kohal oleva väikse sünnimärgi.

Minu lemmik iluharjumus on ripsmete ja kulmude keemiline värvimine, mis raamistab kenasti näo ja säästab aega.

Viimati ostsin endale tumedate silmaaluste peitekreemi, sest paraku ilma selleta (iseäranis talvisel ajal) mina läbi ei saa.

Suurim iluleid on kangasmaskid, millega tutvusin alles mõned kuud tagasi. Tõepoolest, see on üks mugav ja mõnus viis, kuidas väsinud nägu kiiresti turgutada.

Minu külmkapist leiab alati jääd ja silmageeli, kuigi see viimane kindlasti söödav ei ole!

Kõige hullem, mida ilu nimel olen teinud… Olen kandnud afropatsidega šinjooni, mis oli kindlasti paar tooni tumedam kui mu enda juuksed.

Stressiga võitlen… Kahjuks pole vahel lihtsalt aega stressiga võitlemiseks ja sellega tuleb lihtsalt kohaneda. Kui kohustusi kuhjub justkui liiga palju järjestikku, aitab mind mõte „Ma ei mõtle sellele täna, mõtlen sellele homme!“. Muidu on head abimehed jooga, lugemine ja jalutamine.

Minu ilu ja tervise saladus on hea uni ja vitamiinid!

Viimati käisin ilusalongis maniküüris ja kuna mul on erakordselt tore maniküürija, mõjub see lausa teraapiliselt ja teeb alati tuju heaks.