NÄO HARJAMINE – uus kuum ilutrend, mis teeb imesid

NÄO HARJAMINE – uus kuum ilutrend, mis teeb imesid

Enamus naisi on vähemalt korra elus proovinud kuivharjamist eesmärgiga turgutada vereringet ning vabaneda tselluliidist, ent näo piirkonnas olevat nahka ei ole ilmselt mitte keegi antud protseduuri raames puutunud. Kuivharjamine aitab eemaldada surnud naharakke taastades naha jumekuse ja sära ning uus ilutrend näeb ette ka näonaha kuivharjamist.  

Enamik naisi on vähemalt korra elus proovinud kuivharjamist eesmärgiga turgutada vereringet ning vabaneda tselluliidist, ent näopiirkonnas olevat nahka ei ole ilmselt mitte keegi antud protseduuri raames puutunud. Kuivharjamine aitab eemaldada surnud naharakke, taastades naha jumekuse ja sära ning uus ilutrend näeb ette ka näonaha kuivharjamist.  

Siiski ei tohiks kindlasti õrna näonahka harjata sama tootega, mida oma kehal kasutad! Selle asemel on teadlased välja töötanud pisikesed pehmema tekstuuriga harjakesed, mis on spetsiaalselt mõeldud näo harjamiseks – tulemuseks on väidetavalt nooruslikum jume ning loomulikult on see tõhus naha uuendaja.

Kuivharjamine ergutab vereringet ning see omakorda taastab kauni jume ja toob sära tagasi. 

Hetkel ei ole veel teada, millal Eestisse uued tooted jõuavad, ent kuidas sina sellesse suhtud – kas sa oleksid nõus oma näonahka kuivharjama?

Allikas: redbookmag