Navy Studio – ainulaadne ilu- ja koolituskeskus

Navy Studio – ainulaadne ilu- ja koolituskeskus

Tallinnas avas aprillis suurejoonelise peoga uksed Baltimaade suurim ilu- ja koolituskeskus Navy Studio.

Tallinnas avas aprillis suurejoonelise peoga uksed Baltimaade suurim ilu- ja koolituskeskus Navy Studio.

Tegemist on ajaloohõngulise endise Vineeri- ja Mööblikombinaadi katusekorrusel asuva üle 300 ruutmeetrise avara ning modernse ilustuudioga, kus pakutakse nii naistele, meestele kui ka lastele privaatsetes ruumides personaalse lähenemisega juuksuri-, jumestus-, maniküüri-ja pediküüriteenuseid. Navy Studio eesti ja vene rahvusest segakollektiiv koosneb ilumaailma professionaalidest, kes on läbinud mitmeid erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal.

Navy Studio eripäraks on privaatne klientidele lähenemine, seda eraldatud tubade näol –  lastel on oma lastelõikus- ja mängutuba, meestel oma juuksurituba ning naistele veel lisaks mitu. Eriliseks teeb Navy Studio veel oma meigi- ja pruuditoaga. Toas on töökohti 3, seega saab pruut kaasa võtta ka oma sõbrannad, ema või ämma. Pruuditoa eesmärk ongi pakkuda privaatset olemist, komplekt iluteenust, ajaloolist ja unikaalset atmosfääri ja miljööd. Ning loomulikult ka asukohta, Navy Studio asub otse Õnnepalee kõrval. 

Aga miks mitte kasutada seda tuba sõbrannadega koosviibimise eesmärgil ja kaunimaks muutudes. Studios saab korraldada ka tüdrukuteõhtuid, valmistada tulevane mõrsja ette õhtuseks ürituseks, kasutada Navy Studio suurt saali koosolemiseks ja miks ka mitte vaatamaks vanu vallalisepõlve pilte projektorilt.  Samuti saab korraldada ka lastesünnipäevasid, kes noortest neidudest ei ihkaks endale kaunist soengut ja õrna meiki, õppides seda siis ise tegema või proffi käe all olles. Võimalus on ka videodiskot teha, et peale iluprotseduure ennast välja elada. 

Peale klassikaliste iluteenuste on Navy Studio uuenduslik oma täisteenuseid sisalduva professionaalse koolituskeskuse võimaluste poolest, mis mõeldud nii algajatele, edasijõudnutele kui ka ekspertidele. Võimalus on ka osaleda individuaalsetel meigi- ja soengukoolitusel. 

Kuid kõik koolitused ei piirne ainult välise iluga, ilu tuleb seestpoolt ja plaanis on hakata pidama ka terviseteemalisi workshoppe.

Tooteesitlustele, konverentsidele, seminaridele, täiendkoolitustele ja muudele grupiüritustele mahutab Navy Studio 100m2 avar koolitusala kuni 50 inimest. 

“Soovime oma tegevusega arendada välja tugeva platvormi, kus ühe katuse all saavad kohtuda ilumaailma tipptegijad, koolitusepakkujad ning kvaliteetseid teenuseid ja teenindust hindavad kliendid”, kommenteerib ilu- ja koolituskeskus Navy Studio!

 

Aadress: Pärnu mnt 69, Tallinn

Koduleht www.navystudio.ee

Navy Studio Facebookis

 

Fotod modellidest on tehtud Buduaari ajakirja SUVI 2014 jaoks.

Fotograaf: Maksim Toome

Jumestus: Gaida Talu, Katre Krik (Navy Studio)

Soeng: Lina Saar, Sarita Urm (Navy Studio)

Modellid: Polina, Kaari, Veronica (MJ Models)