Need 7 rinnahoidjat peaksid kaunistama iga naise pesusahtlit

Sobiva rinnahoidja valimine on keeruline ülesanne ning üsna vähesed naised saavad sellega laitmatult hakkama. Tavaliselt on nii, et näed pesupoes kaunist rinnahoidjat ning sa ostad selle ära - isegi, kui see sulle väga täpselt ei sobi! Kuna ühe rinnahoidjaga pole võimalik igas olukorras hakkama saada, siis toome välja seitse rinnahoidja-tüüpi, mis peaksid iga naise pesusahtlis esindatud olema. 

Sobiva rinnahoidja valimine on keeruline ülesanne ning üsna vähesed naised saavad sellega laitmatult hakkama. Tavaliselt on nii, et näed pesupoes kaunist rinnahoidjat ning sa ostad selle ära – isegi, kui see sulle väga täpselt ei sobi! Kuna ühe rinnahoidjaga pole võimalik igas olukorras hakkama saada, siis toome välja seitse rinnahoidja-tüüpi, mis peaksid iga naise pesusahtlis esindatud olema. 

Paelteta rinnahoidja 

Seda vajad iga kord, kui otsustad kanda midagi paljastavamat. 

 

Push-up rinnahoidja 

Ilus rinnahoidja, mis tõstab sinu kaunitare ning hoiab need ilusti vormis, on iga garderoobi kaunistus. 

 

Eemaldatavate paeltega rinnahoidja

Parim valik, kui soovid kanda õlapaeltega kleiti või mõnd kitsamalõikelist toppi. 

 

Spordirinnahoidja 

Seda vajad isegi siis, kui sa väga tihti trenni ei tee. Sobib lisaks trennis käimisele ka päevadeks, kui päris rinnahoidjat kanda ei soovi, aga päris ilma ka välja minna ei taha. 

 

Kolmnurk-rinnahoidja 

Kindlasti kõige stiilsem rinnahoidja. See rinnahoidja võtab mehed oma lihtsa ning õrna iluga sõnatuks. 

 

T-särgi rinnahoidja 

Igaühel võiks olemas olla üks tavaline sitsi- ja satsivaba rinnahoidja. Seda saad kanda erinevate särkide ja toppide all. 

 

Eriline rinnahoidja 

Üks rinnahoidja võiks olla sinu jaoks erilise tähendusega. Rinnahoidja, mis paneb su ennast veel seksikamana tundma ning mida kannad ainult erilistel puhkudel. 

 

Allikas: bustle.com