NEED ON SELLE HOOAJA SUURIMAD ilutrendid

Selle talve jumestuse võtmesõnad on loomulikult kumav nahk vürtsitatuna eksperimenteerivate, loovate ning värviküllaste puudutustega. Ei mingit matti ega ohtrat meigikorda näos!

Selle talve jumestuse võtmesõnad on loomulikult kumav nahk vürtsitatuna eksperimenteerivate, loovate ning värviküllaste puudutustega. Ei mingit matti ega ohtrat meigikorda näos!

Ühest küljest on trendikas meik ekstravagantne ja erksavärviline, teisest küljest loomulik ning puhas. Mida otsustad kanda sel talvel, on sinu valik!

LOOMULIK KUMA VASTANDUMAS METALSELE LÄIKELE 

Huultele kanna metalset kuma või loomulikku lopsakust! Kui silmameik on intensiivne, on kindlam hoida huuled naturaalsemates toonides. Kui otsustad rõhutada huuli, on mõnusad erinevas värvigammas bordoopunased või ekstravagantselt metalse kumaga huuled. Eriti soositud on pintsli või sõrmedega loomulikult huultele hajutatud värv.

Metalne huul 

Punane, kergelt metalne matt huul

VÄRVIDE MÄNG LOPSAKA KULMU ALL 

Ole mänguline ja raami silmad kui hingepeegel erksatesse toonidesse! Kanna must ripsmetusš õhukese kihina ülemistele ripsmetele ning lisa otstele värvilist tušši. Katseta türkiissinise, elektrisinise, punase või lillaga. Või lisa hoopiski metalset kulla- ja hõbedasära. Alternatiivina võid tuši asemel kasutada ka värvilist lainerit.

Kulmutrend soosib loomulikuna mõjuvat lopsakust ja mahedat hajutust! 

Kandilised, rasked, järsult piiritletud ning täis värvitud kulmud on out! Kui sind on õnnistatud lopsakate kulmudega, siis harja need lihtsalt kulmugeeliga läbi, võttes karvade suuna veidi ülespoole. Kui kulmujoon vajab täiendust, kasuta pehmema tulemuse saavutamiseks puuderjat värvi või väikese aplikaatoriga toonitud kulmutušši. 

 

SUURED LOKID, VASTANDIKS HOBUSESABA JA PUNUTISED 

Juuksetrendid soosivad suur lainetust ja lokki juustes, mis võib olla ka veidi sassis. Igas juuksepikkuses rabavad need oma elegantse lohakusega. Ka erinevad vaba vormiga punutised on need, kus võid lasta fantaasial lennata. Asümmeetria on rohkem in kui korralikkus. Aegumatu hobusesaba ei kavatsegi kohta loovutada! Endiselt šikk ponytail aseta pigem rõhuga pea kesk- või allosasse. Sobib alati ja igas olukorras – päeval tööle või õhtul pidulikule üritusele.

 

Tekst: Katrin Rasmann

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar jaanuar 2018.