Reklaam sulgub sekundi pärast

NELI TRENDIKAT VÕIMALUST, kuidas kanda üht ja sama maksiseelikut

Selle suve üheks must have rõivaesemeks võiks olla siidiselt langev maksiseelik, mida võid kanda nii tööl, rannas, kontserdil  kui ka kõige pidulikumal üritusel. Kuna kollane  mõjub igas olukorras särtsaka ning pilkupüüdvana, siis valisime välja Montonist kauni maksiseeliku, mida erinevate stiilidega  moodsalt kombineerida. 

Selle suve üheks must have rõivaesemeks võiks olla siidiselt langev maksiseelik, mida võid kanda nii tööl, rannas, kontserdil kui ka kõige pidulikumal üritusel. Kuna kollane mõjub igas olukorras särtsaka ning pilkupüüdvana, siis valisime Montonist välja kauni maksiseeliku, mida erinevate stiilidega  moodsalt kombineerida. 

Suvine grunge

Kandes maksiseelikut Converse'i ketsidega, annad sellele rõivaesemele hoopis uutmoodi väljanägemise. Seelik ei pea mitte alati mõjuma daamilikult, vaid võib vabalt esindada ka poisilikku grungestiili. Üks äge T-särk ja lohvakas teksajakk on ideaalseks valikuks kontorisse minnes või mõnd vabaõhukontserti külastades. 

 

Teksajakk, Zara, 49,95 € / Ketsid, Converse, 85 € 

Seelik, Monton, 59,95 € / Seljakott, Stuudio Nahk, 540 €

Glamuuri lainel

Suvel on meist igaüht kindlasti ees ootamas mõni pidulikum sündmus, olgu selleks pulm, sünnipäev või lihtsalt glamuurne õhtusöök. Ka siinkohal tuleb abiks seesama maksiseelik, mis nüüd kui võluväel muutub midikleidiks. Kummiäärega maksiseelikute võlu peitub selles, et neid on mugav kanda ka kleidina. Tõmba seelik üle rinna, keera kummiosa peitu, pihaosasse aseta pidulik vöö ning seelikust on saanud ühe hetkega naiselik kleidike. Selleks, et kogu look oleks eriti šikk, kanna kindlasti kontsakingi, clutch-kotti, massiivseid kõrvarõngad või kaelahet. 

Kott, Trussardi Jeans, Kaubamaja, 89,99 € / Vöö, Mosaic, 9,95 €

Jakk, Blazé Milano, modaoperandi.com, 2310 € / Seelik, Monton, 59,95 €

Kingad, Steve Madden, Kaubamaja, 73,49 € / Kaelakee, Ivo Nikkolo, 35,90 €

Hingelt hipi 

Suvi on aeg, mil hing ihkab aina rohkem vabduse järele, miks siis mitte päästa valla endas peituv hipi ning kanda lillelapselikke aksessuaare ja rõivaid. Maksiseelik on juba aastakümneid iseloomustanud hipinaisi ning kuni tänaseni ilmub ta igal suvel ikka ja jälle tänavapilti. Lillelised kõrvarõngad, puidust ehted, heegeldatud topid - vali enda lemmikud ja kombineeri kokku selle suve kõige särtsakam komplekt. 

Kootud linane topp, Zara, 15,95 € / Kõrvarõngad, Zara, 12,95 €

Seelik, Monton, 59,95 € / Kaelakee, Mosaic, 25,50 €

Body, Zara, 29,95 € / Kingad, H&M, 29,99 €

Šikilt randa 

Randa minnes on mugavaks valikuks taas otsustada maksiseeliku kasuks, mida võid olenevalt trikoo või bikiinide tegumoest kanda nii seeliku kui ka kleidina. Volangide ja õlapaeltega trikoo juurde sobib ideaalselt seelikuvariant, õlapaelteta bikiinide juurde aga on mugav tõmmata seelik midikleidiks. Pihaosasse võid sõlmida mõne kitsa sallikese, siis paistab figuur ilusam.

Seelik, Monton, 59,95 € / Trikoo, Marc&Andre, 63,92 €

Plätud, Reserved, 14,99 € / Kübar, Reserved, 17,99 €

Bikiinirinnahoidja, H&M, 14,95 € / Kõrge värvliga bikiinipüksid, H&M, 14,95 €

Kas sinu garderoobis on juba üks suviselt trendikas maksiseelik?