Ilu ja mood

toob teieni Zalando

NUTIKELL- KAS ILUS AKSESSUAAR või elustiilinõustaja?

Nutikell on asendamatuks abiliseks olukordades, mis puudutavad liikumisharjumusi, stressitaset ja unerütmi jälgimist. Kuid siiani on sageli tulnud teha kompromisse esteetilise disaini, taskukohase hinna ning tehnoloogilise võimekuse vahel. Uus Huawei GT2 kombineerib endas tipptehnoloogia, tehisintellekti ning elegantse disaini – ja seda kõike mõistliku hinna eest.

GT2 klassikaline disain on loodud sobima kõigi stiilide ja olukordadega – oled sa siis parajasti trennis, töökohtumisel või mõnel peenemal vastuvõtul. Metallraamiga ääristatud 3D klaas peidab enda all ülimalt täpset ja tundlikku AMOLED HD ekraani, mille LCD-st võimsam tehnoloogia pakub erksaid värve ning teravat kontrasti. 

42 millimeetrise läbimõõduga GT2 on saadaval elegantse nahk- ning pilkupüüdva metallrihmaga. Nutikell on varustatud ka tipptehnoloogilise Kirin A1 kiibiga, mis on äärmiselt võimekas, kuid samas ka ülimalt energiasäästlik – see tähendab, et kella aku võib kesta koguni 2 nädalat!


GT2 arendamisel seadis Huawei fookusesse mitmekülgse tervisejuhtimise ehk siis eesmärgiks on anda kella kandjale tehisintellekti ja algoritmide abil pidevat tagasisidet tema tervise kohta nii tööl olles, treenides kui ka magades. 

GT2 katab 15 erinevat spordirežiimi pakkudes treeningueelset andmeanalüüsi, andmete salvestamist treeningu vältel ning kogutud andmete pinnalt professionaalset treeningujärgset nõustamist – nagu eratreener randmel, mis teeb sportimise ohutumaks ja tõhusamaks. 

Unerütmi jälgimise juures tuleb mängu tehisintellekti võimekus andmeid kombineerides ja töödeldes pakkuda nii tagasisidet kui ka soovitusi, mille põhjal saab kellakandja oma unekvaliteeti tõsta ning ärgata puhanuna. Teame ju, et korralik uni on produktiivsuse ja hea tuju alus.

Loomulikult on GT2-l ka kõik muud täiendavad funktsioonid, mida ühelt kellalt oodata. Suurema, 46mm kellaga saab Bluetooth kõnesid teha ka siis, kui telefon on sajakonna meetri kaugusel. Nutikella mälumaht võimaldab seadmele salvestada kuni 500 mp3 formaadis laulu niisiis puudub vajadus telefoni endaga treeningsaali või jooksurajale kaasa võtta, mis juba iseenesest aitab stressi maandada.

 

Nüüd on sul võimalus selline nutikell ka endale võita. Buduaari loosist saad lugeda lähemalt SIIT

Buduaar.ee

Ilu ja mood

toob teieni Zalando