OKSANA TANDIT ESITLES VIRU RABAS maagilist juubelikollektsiooni

Kolmapäeval, 9. oktoobril esitles Viru rabas oma viitteist aastat Eesti moes tähistavat juubelikollektsiooni moelooja Oksana Tandit. Sügisesel pärastlõunal kaunis looduses sai enneolematul catwalk‘il läbi raba näha nii aegumatult stiilset Eesti disaini kui ka nautida muusikat Lenna Kuurmaa trio ja Ivar Karmi esituses.

Kollektsiooni iseloomustavad Eesti looduse värvid  rabajärvede sinine ja roheline, pilvede hall, sügismarjade puna. Materjalidest näeme pehmet ja nahasõbralikku puuvillast sametit ja velvetit, soojust reguleerivat merinolamba villa, siidiselt läikivat kašmiirvilla, hingavat siidi ja nahka. Kõrgkvaliteetsed, naturaalsed ja vastupidavad kangad juubelikollektsiooniks saabusid Londoni kuulsalt Savile Rowlt.

“Olen tänulik kõikidele, kes tulid eile meiega juubelikollektsiooni esitlusele ning loodan, et minu jaoks ammendamatuks inspiratsiooniallikaks olev Eestimaa loodus ka teie hinge kosutas. Viisteist aastat Eesti moes on olnud põnev ja väljakutseid pakkuv teekond, mis on saanud teoks just tänu kõigile teile, kes te eelistate stiilset, kestvat ja kvaliteetset Eesti disaini,” rääkis Oksana Tandit.