PÄEVA LOOK: Helen Marts

PÄEVA LOOK: Helen Marts

Helen Marts on 19aastane neiu, kes armastab üle kõige kunsti. Sügiseks on plaanib kaunitar jälle maalt metsade ja põldude vahelt pealinna kolida. Ametlikult ta hetkel, suvisel ajal, tööl ei käi. Elatist teenib ta vabakutselise kunstnikuna tätoveerides, maalides, joonistades ning olles käpp erinevates projektides jumestaja, stilisti või fotograafina. Kuidas teile meeldib Heleni päeva look?

Helen Marts on 19aastane neiu, kes armastab üle kõige kunsti. Sügiseks plaanib kaunitar jälle maalt metsade ja põldude vahelt pealinna kolida. Ametlikult ta hetkel, suvisel ajal, tööl ei käi. Elatist teenib Helen vabakutselise kunstnikuna tätoveerides, maalides, joonistades ning olles käpp erinevates projektides jumestaja, stilist või fotograaf. Kuidas teile meeldib Heleni päeva look?

Fotol kannan:

Seelik ja pluus: second-hand

Tennised: Converse 

Ehted: lapsepõlvest kogunenud käeketid ja ema kingitud kaelakett

Lemmik ilutoode: The Body Shopi teepuu BB-kreem. Kasutan seda lausa jumestuskreemi asemel, sest kuna ma nii või naa võrreldavalt palju meiki sinna veel peale panen, siis miks mitte kasutada põhjaks midagi, mis nahavigade katmise kõrvalt neid veel ravib ja parandab!

Viimane moeost: Kunstripsmed eBay-st

Parim šoppamise koht: Ühes Eesti väikelinnas sünnikodu lähedal asuv Ühendriikidest toodud kasutatud riideid müüv rõivakauplus. Suure osa mu garderoobist moodustavad just sealt soetatud esemed. Käin ka mujal “kaltsukates”, kuid kotitäie riietega on mul võimalik lahkuda vaid eelpool mainitust!

 

Osale sinagi Buduaari moerubriigis PÄEVA LOOK, saates endast fotod aadressil triintulev@buduaar.ee!

 

Sarnased artiklid