PÄEVA LOOK: Meisi Volt

Meisi Volt on särtsakas noor fotograaf, kelle stiil kindlasti linnapildis märkamatuks ei jää. Neiu kannab oma erkpunase pea, võimukad prillid ja sinna juurde sobitatud naiselikud kostüümid nii hästi välja, et tihti näeb Meisi üritustel välja kui 60ndate filmistaar. Suurepärane! ''Minu stiili iseloomustavad kõige paremini värvid ja erinevad mustrid - nende järgi olen ma hull, '' kirjeldab oma stiili Meisi. Ta armasab riietuda naiselikult, eriti suvel-kevadel kanda kleite ja seelikuid. Kuidas teile meeldib Meisi stiil?


Meisi Volt on särtsakas noor fotograaf, kelle stiil kindlasti linnapildis märkamatuks ei jää. Neiu kannab oma erkpunase pea, võimukad prillid ja sinna juurde sobitatud naiselikud kostüümid nii hästi välja, et tihti näeb Meisi üritustel välja kui 60ndate filmistaar. Suurepärane! ”Minu stiili iseloomustavad kõige paremini värvid ja erinevad mustrid – nende järgi olen ma hull, ” kirjeldab oma stiili Meisi. Ta armasab riietuda naiselikult, eriti suvel-kevadel kanda kleite ja seelikuid. Kuidas teile meeldib Meisi stiil?

Meisi Volt / 25 / fotograaf

Fotol kannan:

Triiksärk: Reserved

Vöö: Brüsselist vintage poest

Seelik: sõbranna ostis mulle second handist

Kingad: said soetatud paha tuju eemale ajamiseks Trendexpressist

Ehted: H&M ja Expressions

Lemmik ilutoode: Imelise vaarika aroomiga Tresor Midnght Rose lõhn ning kodumaine Vestige Verdant näomask. Armastan ka igasugu juuksehooldusvahendeid, mis mu loomuliku loki hästi välja toovad.

Viimane moeost: Klassikalised pärlid, sest iga naise kapis võiksid sellised olemas olla.

Parim šoppamise koht: Igasugu vintage ja kasutatud riiete poed, sest sealt võib avastada suurepäraseid leide, mis pole kellegi teise seljas. Päris tihti jalutan läbi ka Viru Keskusest ning sõbrannade ja vanaemade kapid on ka head kohad sukeldumiseks. Muide, mu kodulinnas Pärnus on üks suurepärane vintage pood, mille tahaks tühjaks osta. Ei sülita ka kiirmoe peale. 

 

Kallis lugeja, ka Sina saad selles rubriigis osaleda saates enda fotod ja vastused samadele küsimustele:

1. Mis Sul pildil seljas on

2. Lemmik ilutoode

3. Viimane moeost

4. Parim šoppamise koht

5. Amet, vanus

Fotosid stiilsetest outfit’idest ootame aadressil [email protected] !

NB! Jälgi Buduaari instagramis, lae üles oma PÄEVA LOOK, hashtagi #buduaar ja võida suurepäraseid auhindu!