Parim trennimotivatsioon: staaride rannapildid

Parim trennimotivatsioon: staaride rannapildid

Sel ajal, kui me kõik pikisilmi esimesi märke kevadest ootame, on paljud staarid otsustanud kevade ootamisest loobuda ja sõita eksootilistele saartele puhkama. Loomulikult jagavad nad lahkelt sotsiaalmeedia kanalite kaudu meiega ka pilte oma imetoredatest rannapuhkustest ja ideaalses vormis rannakehadest. 

Sel ajal, kui me kõik pikisilmi esimesi märke kevadest ootame, on paljud staarid otsustanud kevade ootamisest loobuda ja sõita eksootilistele saartele puhkama. Loomulikult jagavad nad lahkelt sotsiaalmeedia kanalite kaudu meiega ka pilte oma imetoredatest rannapuhkustest ja ideaalses vormis rannakehadest. 

Kel plaanis isegi kuskile päikese kätte sõita, siis saab nendelt kuulsuste piltidelt ammutada inspiratsiooni toredateks rannakostüümideks. Samuti näitavad staarid, et nad pole lihtsalt rannaliival vedelevad päikesekummardajad – mitmed neist armastavad mediteerida ja joogat teha või sportlikke mänge mängida. Pärast rasket pingutust joovad nad kosutuseks kookosvett ning söövad värskeid puuvilju ja demonstreerivad meile oma perfektseid rannakehasid. Suvi pole enam kaugel – aeg trenni tõtata!

Miranda Kerr viskab silda salapärasel eksootilisel saarel.

Victoria’s Secreti modellid Lily Aldrige ja Alessandra Ambrosio on saanud headeks sõbrannadeks.

Rachel Zoe koos pojaga St Barthsi saarel puhkamas. Hiljem ühines nendega ka hea sõbranna Jessica Alba.

Gisele Bündchen oma koertega rannas lõbutsemas.

Modell Izabel Goulart teeb meid kõiki kadedaks oma perfektse rannakehaga.

Näitlejanna Thandie Newton eelistab rannas mediteerida.

Modell Chanel Iman sõbrannadega rannas lustimas.

Doutzen Kroes on keskendunud vastase alistamisele.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid