PÄRNU menukaim moesündmus tuleb taas

Tiina Talumees

Meisi Volt

Pärnu südalinnas asuva disainipoe Siluett Eesti moe pood südasuvine Eesti moekunstile pühendatud sündmus "Mood kõnnib tänaval" toimub tänavu juba viiendat korda.

Läbi aastate on Silueti eesmärgiks olnud näidata, et Eesti disainerite loomingus särab iga naine – vanusest ja kehakujust olenemata. See on missioon ka tänavu, koondades juba sel laupäeval, 14. augustil kell 16.00 Rüütli tänavale kokku koduamaise disaini austajad.

Foto: KarlKorsar

Lisaks kaunitele moeampsudele hakkab Rüütli tänav ka mõnusalt helisema. Nii tuju kui tempot aitavad ülal hoida ägedad Eesti lauljannad Tuuli Rand ning ELLIP.

Foto: Liina Notta

Reedel, 13. augustil on oma värske moeloominguga Siluetis külas armastatud moelooja Tiina Talumees. Tallinnast haaratakse kaasa värskemat loomingut ja kaua armastatud lemmikud! Uudistada saab kleite, kergeid mantleid, särke ja pükstükke.

Foto: Tiina Talumees

Siluett Eesti Moe Pood varustab kõiki sündmuse pealtvaatajaid nii meditsiiniliste maskidega kui käte desifintseerimise võimalusega. Halva enesetunde korral paluvad korraldajad peatänava külastajatel püsida kodus ning jälgida sõud Silueti Facebookist.

Foto: Meisi Volt