PILDID: nüüd on moes hoopis sellised ripsmed

PILDID: nüüd on moes hoopis sellised ripsmed

Ilumaailmas vahelduvad uued trendid iga natukese aja tagant ning pikemaks ajaks jäävad püsima vaid need, mis masside poolt omaks võetakse! Kui näiteks kümme aastat tagasi ei olnud enamus meist sellisest asjast nagu ripsmepikendused, kuulnudki, siis täna võib igal kolmandal tänaval vastu kõndival neiul neid näha!

Ilumaailmas vahelduvad uued trendid iga natukese aja tagant ning pikemaks ajaks jäävad püsima vaid need, mis masside poolt omaks võetakse! Kui näiteks kümme aastat tagasi ei olnud enamik meist sellisest asjast nagu ripsmepikendused kuulnudki, siis täna võib igal kolmandal tänaval vastu kõndival neiul neid näha!

Kuid ka see muutub ühel hetkel igavaks – kui kõikidel naistel on täpselt ühesugused hiiglaslikud ripsmepikendused, siis ei ole see enam originaalne ega põnev. Õnneks on moemaailma tipud meist alati paari sammu võrra ees ning tänavu Milanos aset leidnud moenädala raames võis näha ka uut trendi ripsmepikenduste osas!

Marni moemaja esitles värvikirevat kollektsiooni ja mis modellide meiki puutus, siis esikohal olid ripsmed! Modellide ripsmete külge oli kinnitatud volüümikaid ripsmekarvatutikesi ja seda nii ülemistele kui ka alumistele ripsmetele.

Tulemus on palju huvitavam ja omapärasem kui klassikalised ripsmepikendused ja võib kindel olla, et peagi proovivad seda trendi ka julgemad moemaanid!

Vaata pilte Marni modellidest allpool!