Ilu ja mood

toob teieni Zalando

PILGUHEIT STAARI GARDEROOBI: Miks nimetab Anna Kaneelina seda kleiti Tuhkatriinu kleidiks?

Buduaar

Marin Sild

Kauni lauljatari Anna Kaneelina garderoobist võib leida väga palju stiilset ja originaalset. Naise kapis ei ole mitte just palju esemeid, mis kannaksid tugevat emotsionaalset väärtust, kuid üks eriline kleit, mida Anna hellitavalt ka Tuhkatriinu kleidiks nimetab, kannab endas põnevat lugu.

Seda kleiti kandis Anna kolm aastat tagasi presidendi vastuvõtul, mil sealse kontserdi muusikaline juht oli Anna abikaasa Erki. Saatus mängis perele ühel kiiremal ajal aga sellise vingerpussi, et naine sattus tütre, toona kolmeaastase Martaga kümneks päevaks haiglasse. Anna süda oli sel momendil murest murtud nii oma pisikese kopsupõletikus tütre tervise pärast, kui ka pooleteiseaastase poja pärast, kes seetõttu ilma emata koju pidi jääma. Anna tunnistab, et see oli üks jubedamaid ning südantlõhestavamaid perioode tema elus. Kaks päeva enne balli said nad aga tütrega haiglast koju ning selle ajaga oli Anna enda sõnul tundmatuseni muutunud – peeglist vaatas vastu täielik inimvare.

“Mul ei tulnud mõttessegi, et kuskil on mingi kleit ja ball.”

Tütre raviarst oli aga nii armas inimene, et lausa käskis naisel end kokku võtta ning lubas neid koju lasta vaid siis, kui Anna tõotab, et ta siiski peole läheb. Seda muidugi naljaga pooleks, kuid arsti headus ning huumor olid sel hetkel Anna jaoks väga inspireerivad. „Kleidi kavand oli juba varem töös olnud ning kahe päevaga sai kleit ka lõplikult valmis. Sellest Karolin Kuusiku ja Anna koostöös valminud kaunist kleidist ja presidendiballist sai justkui pöördepunkt, mille järel hakkas kõik taas tasapisi paremaks minema. Marta seljatas raske haiguse ning kogu pere oli taas koos,“ meenutab Anna üht õnneliku lõpuga Tuhkatriinu lugu.

Ülejäänud lugu Anna Kaneelina riietumise ja stiili kohta loe  Buduaari märts-aprill numbrist.

Ilu ja mood

toob teieni Zalando