PRINTE KÕIGILE JA KÕIGELE: Karl-Artur Korsari põnevad mustrid

PRINTE KÕIGILE JA KÕIGELE: Karl-Artur Korsari põnevad mustrid

„Inspiratsiooni taga on peidus tihtipeale just  töökus.“ Ütleb Londonis kanda kinnitanud noor tekstiilidisainer Karl-Artur Korsar, kelle  trendikas ja omanäoline käekiri  pakub julge värvi ja mustrilahendusega, kõrgekvaliteetsetest kangastest valminud sisustuselemente ning t-särke nii naistele kui meestele. 

„Inspiratsiooni taga on tihtipeale peidus just töökus,“ ütleb Londonis kanda kinnitanud noor tekstiilidisainer Karl-Artur Korsar. Tema trendikas ja omanäoline käekiri pakub julge värvi- ja mustrilahendusega, kõrgekvaliteetsetest kangastest valminud sisustuselemente ning T-särke nii naistele kui meestele. 


Esimese asjana sinu loomingu juures haaravad pilke kahtlemata väga ägedad mustrid. Kuidas tekivad sellised põnevad ideed? 

Mõtted ei tule õhust, vaid ikka seostest, mis lood läbi tööprotsessi. Isiklikult tunnen, et pean tihti ka enda mugavustsoonist välja pääsema, muidu mandun. Tihtipeale panen kõik enda finantsid reisimise peale.

Oled tänaseks Londonis elanud juba neli aastat. Mis olid sinna kolides kõige suuremad raskused? 

Ma arvan, et kõik võivad rääkida õuduslugusid Londoni kinnisvaraturust. Eks alguses peab uhkuse alla neelama ja leppima tagasihoidlikuma elamisega.

Mida on Londonis veedetud aeg sulle kõige enam õpetanud? 

Kindlasti on see andnud mulle enesekindlust rasketele situatsioonidele sirge seljaga vastu minna.

Milline näeb välja sinu tavaline tööpäev? 

Ega seal miskit ekstravagantset polegi. Kuna töö lubab mul palju liigelda, siis veedan enamus päevi kohvikutes arvuti taga.

Kas näed end pikemas perspektiivis pigem Inglismaal, Eestis või hoopis kusagil mujal? 

Mida rohkem eemal elada, seda rohkem on soovi kogeda erinevaid kultuure. Tahaks veel mõned aastad erinevates riikides elada, enne kui maha rahunen.

Millised on plaanid tulevikuks?

Ikka maailm vallutada!

Galerii fotode autor: Jana Solom