PRINTSESS DIANA kavalad stiilinipid, millest tasub ka praegu eeskuju võtta

PRINTSESS DIANA kavalad stiilinipid, millest tasub ka praegu eeskuju võtta
Shutterstock

Printsess Diana oli tõeline stiiliikoon, murdes korduvalt nii kuningliku riietumise protokolli, kui olles eeskujuks tuhandetele naistele, kes tema stiilist tänase päevani inspireeruvad. Toome välja kuus kavalat stiilinippi, millest tasub ka tänapäeval eeskuju võtta!

Värvilised sukkpüksid

Printsess Diana mitte ainult ei sobitanud täiuslikult omavahel kokku ainult kingi ja kostüümi, vaid lisas välimusele juurde ka värvilised sukkpüksid. Näiteks võis juhtuda, et ta astus välja šikis punases kostüümis, mida täiendasid punased sukkpüksid ja sama tooni kingad. Kui kuninglik protokoll näeb ette, et kuningliku pere naised peavad kandma vaid ihutooni sukki, siis Diana rikkus seda reeglit küll ja veel, kandes näiteks ka tagant triibu ja lipsukesega kaunistatud musti sukkpükse.

Väikese sõrme sõrmus

Diana muutis populaarseks sõrmuse kandmise kõige väiksemas sõrmes. Oma abieluaastate alguses prints Charlesiga nähti teda aeg-ajalt väikses sõrmes kandmas näiteks Cartieri kuulsat Trinity või suguvõsa pitsatiga sõrmust.

Pärlikee selga kaunistamas

Jah, Diana armastas asjadega katsetada ning nii ehtis ta näiteks lopsaka pärlikeega mitte oma dekoltee vaid hoopis selja. Kui ka sinu kapis leidub mõni selga paljastav kleidike, siis tasub võtta eeskuju printsessi stiilist ning kanda keed hoopis seljal.

Kindad ei pea olema sama värvi

Kui oled minemas pidulikule galale ning kleidi juurde sobiksid ideaalselt kindad, siis miks mitte võtta eeskuju Dianast ja kanda ühes käes üht tooni ja teises käes teist tooni kinnast. Nii tegi Diana, sobitades musta ja punase õhtukleidi juurde erinevat vävi kindad.

Värviline silmapliiats

Diana polnud mitte ainult stiiliikoon, vaid suureks eeskujuks ka ilu vallas. Näiteks armastas ta oma silmameiki ja rõivaste värvi omavahel kokku sobitada. Tema lemmik oli sinine silmalainer, mis kaunistas ka silma alläärt, tuues silmad ja naise sooja pilgu veel eriti kaunilt esile.

Prillid on igaühele

Teadaolevalt ei olnud Diana prillikandja, aga juhtus, et ka tema jäi kaamerate ette, kandes eriti moekaid suuri prilliraame. Võtkem eeskuju ja rikastagem aeg-ajalt ka enda välimust mõne põneva raamiga, mis sisaldab näiteks silmi arvutivalguse eest kaitsvaid klaase.

Sarnased artiklid