PUNASE HUULEPULGA SALADUS ehk kuidas leida endale see sobivaim

PUNASE HUULEPULGA SALADUS ehk kuidas leida endale see sobivaim

Punane huulepulk on aegumatu klassika, mis ei lähe iialgi moest. Just nagu „väike must kleit“, mis perfektselt sobivate valgete pärlitega loovad peene õhtu look‘i, muudab ka õige punane huulepulk naise kauniks.  

Sellegipoolest usuvad paljud, et ei saa seda stiilikindlat värvi kanda. Punase huulepulga kaunilt väljakandmise saladus peitub oma nahatooni jaoks sobivaima varjundiga punase leidmises.

Mida heledam on nahk, seda intensiivsemana mõjub punane huulepulk ning sel juhul peaks kindlasti ülejäänud meigi osas tagasihoidlikuks jääma, rõhutama üksnes huuli. Piisab täiesti sellest, kui silmameigi osas piirduda vaid ripsmetuši ning silmalaineriga. Brünetid võiksid valida musta, blondid ja punapead katsetada vahelduseks näiteks hoopis pruuni ripsmetušiga, mis punase huulepulgaga koos loob väga sulni tulemuse. Suurt rolli mängib punase huulepulga juures kindlasti ka riietuse värv, mis võib osutuda teatud valikute puhul üpris pretensioonikaks. Seega, kindla peale minek on lähtuda põhimõttest, mida vähem, seda rohkem. 

Kahvatu ning roosaka jume puhul mängivad võluvamalt külmad, sinise alatooniga punased, kuid ka erinevad marjatoonides varjundid, nagu näiteks jõhvikas ja küps punane sõstar. 

Keskmist tooni jume muudavad säravalt šarmikaks soojemad ning pruunikaspunased toonid. 

Oliivikarva jumega sulandub ideaalselt kokku kollase või oranži baasil punane huulepulk.  

Tumedama nahatooniga naised kannavad üldiselt välja kõik väga intensiivsed värvid. Sügavpunane ning samuti sinise alatooniga punane, veinipunane ning ka telliskivipunased võiksid katsetamist leida. 

Kui oled ostnud punase huulepulga ning avastad, et see toon ei sobi sulle, ära viska seda minema, vaid miksi hoopis kokku mõne teise tooniga, tulemus võib olla üllatavalt efektiivne ja just sinule sobiv. Katsetades ja erinevaid variante proovides võib avastada uusi väljundeid ja endale kõige paremini sobiva tooni. 

Kui sageli kannad sina punast huulepulka? 

 

Buduaar