PUPILO – STIILSEIMA VALIKUGA prillipood Eestis. Galerii!

5 kommentaari
PUPILO – STIILSEIMA VALIKUGA prillipood Eestis. Galerii!

Hiljuti avas oma uksed trendide ja kvaliteedi paradiis, linna šikima valikuga prillipood Pupilo. Võid kindel olla, et see on koht, kust leiad viimase aja kuumimad hitid otse moemaailma südamikust. Valiku on komplekteerinud hinnatud tippstilist Ženja Fokin isiklikult. 

Pupilo eristub kõikidest teistest prillipoodidest oma ainulaadse valiku poolest, mille seast võime leida nii nägemis- kui ka päikeseprillide ainueksemplare maailma parimatelt brändidelt. Lisaks eksklusiivbrändidele on valikus ka väga taskukohase hinnaskaalaga kvaliteetfirmamärke. Uus prillipood rõhub oma kaubaga kvaliteedile ning iga inimese isikupära väljatoomisele. Valikut jagub nii konservatiivse stiili austajaile kui ka neile, kes eelistavad pilku püüda millegi eriti ekstravagantse ning kitch’iga. Väikesed glamuursed detailid raamidel või iseäranis poolikud raamid, klassikaline minimalism ning daamilik glamuur – kõik see on toodud sinuni selleks, et täita ootusi ja pakkuda parimat kvaliteeti. Kui soovid, et üksnes sulle kuuluks au kanda mõnd trendiprilli Prada varamust, siis Pupilos saab sinu soov teoks. Igat eksemplari on saadaval vaid üks ning see on olnud sihilik valik, mille  kaudu soovitakse ka meie tänavapilti rohkem originaalsust tuua. 

Lähtumine kvaliteedist ja stiilist 

Suve üheks olulisimaks aksessuaariks on kahtlemata päikeseprillid, mis lisaks välisele vau-efektile peaksid omama ka maksimaalset kaitset meie silmadele. Päikeseprillide juures on oluline see, kui hästi need meid kahjulike UV-kiirte eest kaitsevad. Kui osta odavad ja kahtlase päritoluga prillid, siis need võivad küll säästa raha ning isegi stiilsed olla, kuid pikemas perspektiivis osutuvad täiesti kasutuks. Selleks et tagada oma silmade hea tervis, tasub panustada kvaliteetsesse toodangusse. Käesoleva suve üheks suurimaks hitiks tõotavad Pupilo juhi Urmas Piigi sõnul kujuneda Miu Miu lõigatud raamidega kaunikesed, mida on lisaks päikseprillidele saadaval ka tavaprillide versioonis. Prille valides on oluline lähtuda märksõnadest: kvaliteet, ideaalne sobivus, mugavus ning stiilne välimus. 

Suur valik kontaktläätsi

Väga suure valiku kontaktläätsi leiab Pupilo uuest veebipoest www.pupilo.ee, aga ka Pupilo optikapoes on kohapeal olemas nii ühepäevaseid kui ühekuiseid läätsi ning lisaks sellele populaarsed ColourVUE värvilised läätsed, mida kasutatakse ka tuntud telesaates „Su nägu kõlab tuttavalt”. Kohapeal on võimalus proovida erinevaid värve, et leida endale kõige paremini sobivad värvilised läätsed.

Trendikad tavaklaasid

Urmase sõnul soovivad tervete silmadega inimesed üha enam endale prilliraame ning nüüd on Pupilol pakkuda ka väga hea kasuteguriga prilliklaase. Nimelt uuenduslikud Blue Control prilliklaasid (tehakse ka nii-öelda 0-tugevusega ehk tavaklaasiga) kaitsevad erinevatelt ekraanidelt tuleneva kahjuliku sinise valguse eest. Ehk lisapõhjus, miks võiks ka täiesti terve silmaga inimesed endale prillid osta. Blue Control klaasid neutraliseerivad sinise valguse ning aitavad ennetada silmade väsimist ja pinget. Läbi nende klaaside näeme me lõdvestunumalt ning silmale palju mugavamalt. Ühtlasi tõstavad nad ka taju ning muudavad värvide nägemise loomulikumaks ning elavamaks kogemuseks. 

Kasuta Pupilo.ee-s sooduskoodi “Pupilo10” ning saad enda esimese ostu 10% soodsamalt!

Ženja Fokin

Tänasel hetkel, kus nii optilised kui ka päikeseprillid ei ole enam pelgalt praktiline ese, vaid kõnekas stiilielement, leiab Pupilost julge, trendijanulise ning huvitava valiku. Kogu valiku tegin lähtuvalt oma eraklientide vajadustest, sest näen, mida inimesed küsivad ja tahavad! Stiliseerides nii erakliente kui reklaampildistamisi, annab sellele täiustatud lõppviimistluse just prillipaar! Tänasel hetkel on iga inimene indiviid ning aina enam tahetakse seda rõhutada – kas siis kunstimeelsust huvitava fragmendiga sangadel või hoopis värvidelembust kontrastse üleminekuga raamidel. Brändikesksuse ning logo-fanatismiga ei minda äärmustesse, vaid tahetakse kandmismugavust ning laitmatut istuvust! Eksklusiivne on kogu Pupilo optikakaupluse valik (update 2016) ehk absoluutselt kõige ahjusoojem sortiment otse maailma tippbrändidelt nagu Tom Ford, Michael Kors, Miu Miu, D&G, Versace, Ray-Ban jne.

Ära kissita, tule ja leiame sulle uued ja isikupärased prillid Pupilo kauplusest, Viru keskuse II korrusel.