PÜSIMEIK – TÄNAPÄEVA MUGAV viis olla ilus

PÜSIMEIK – TÄNAPÄEVA MUGAV viis olla ilus

Loomulik ilu ja ka ilma meikimata hea väljanägemine on privileeg, mis enamasti langeb osaks vaid noortele inimestele. Seetõttu hakkab teatud vanusest alates pea iga naine meikimisele suuremat rõhku asetama. Keskmiselt kulutatakse meikimisele 5–30 minutit päevas. Kui aga soovime säästa aega, tuleb abiks püsimeik.

Loomulik ilu ja ka ilma meikimata hea väljanägemine on privileeg, mis enamasti langeb osaks vaid noortele inimestele. Seetõttu hakkab teatud vanusest alates pea iga naine meikimisele suuremat rõhku asetama. Keskmiselt kulutatakse meikimisele 5–30 minutit päevas. Kui aga soovime säästa aega, tuleb abiks püsimeik.

Põhjuseid, miks otsustada püsimeigi kasuks, on palju ning olenevalt konkreetsest inimesest ja soovitud tulemusest varieeruvad võimalused mitmes eri spektris. Paratamatult ei ole trennis, ujumas, spaades või reisidel käies tavameik just kõige mugavamaks mooduseks. Allergia tavakosmeetikatoodete suhtes ning rasune näonahk, millel meik kuigi kaua peal ei püsi, on samuti üheks põhjuseks, miks eelistada püsimeiki. Lisaks on püsimeigi abil võimalik varjata asümmeetrilist nägu ning parandada vanusega kaasnevaid muudatusi. Naiste jaoks, kellel on probleeme silmanägemisega, on selline meikimismoodus samuti väga mugavaks alternatiiviks.

Unelm täiuslikust ilust

Üldlevinud iluunelmaks, mis naisi ühendab, on täidlased huuled, paraku aga mitte igaüks meist ei oma pruntis suud. Püsimeigi abil on optiliselt võimalik suurendada isegi kriipspeenikesi huuli. Huulte suurendamise ulatus võib varieeruda, tähtis on, et lõpptulemus jääks loomulik. Samuti on ideaalne võimalus parandada huulte asümmeetriat ning anda neile noorem välimus. Püsimeigi abil värvitud huultega on suu alati korrektne, värv ei kulu maha, ei jäta jälgi klaasile või plekke särgikaelusele. Huulte ala kaetakse soovitud tooniga ja enam pole teil vaja muretseda, et värv huultelt kaoks või laiali valguks. Kui soovitakse mõnikord teist värvi suud, siis huulepulgaga on alati võimalik ju tooni muuta. Kuna püsimeik huultel on matt, siis võib kasutada ka ainult huuleläiget.

Laujoone abil lisatakse silmadele väljendusrikkust, ripsmetehnika, kus värvitakse ära ripsmetevaheline ala, andes neile tumedama ja kohevama mulje, muudab naise silmad salapärasemaks. Samuti on võimalik hajutada lainerijoon suitsumeigiks või luua pliiatsiefekt. Valikut jagub, et täita iga naise soov.

Püsimeigi abil on võimalik ka põskedele loomulikku õhetust lisada, tulemus annab noorema ning tervema välimuse.

Naised, kellel on loomu poolest väga heledad või hõredad kulmu- ja ripsmekarvad, võivad püsimeiki pidada üheks parimaks võimaluseks, kuidas oma ilmekust tõsta. Kulmude juures võime olla rahulolematud põhimõtteliselt kõigega, kuid igale aspektile leidub ka lahendus. Värvi, kuju, tihedust ja kaldenurka on võimalik õige värvitooni valiku ja erinevate püsimeigitehnikate abil imelihtsalt korrigeerida. Kui soovid saavutada loomulikku tulemust, on karvatehnika parimaks mooduseks, kuna selle protsessi käigus järgitakse karva loomulikku kasvusuunda. Karvatehnika toimib hästi ka meeste kulmude korrigeerimisel, juhul kui näiteks armi tõttu karvad enam ei kasva.

Kuidas leida endale sobiv püsimeigimeister?

Nüüdseks on püsimeigiteenus laialt levinud ja saadaval nii erinevas hinnaklassis kui ka kvaliteedis. Ebaõnnestunud püsimeiki kahjuks maha pesta ei ole võimalik, seepärast on äärmiselt oluline enne meistri juurde minekut tema tausta ja käekirjaga tutvuda.

Kuidas seda teha?

* Võimalusel tutvu meistri sertifikaatide ja diplomitega.
* Tutvu tema enda tehtud töödest tehtud piltidega või lausa klientidega, kelle püsimeik on juba paranenud, mitte värske töö, siis näeb ka protseduuri tõelist tulemust.
* Ära usalda ainult reklaampilte, neid on terve internet täis.
* Uuri aparatuuri ja pigmentide päritolu, sest made in China pole kõige usaldusväärsem.

Kas ka sinul on soov lasta endale püsimeiki teha või see eriala selgeks õppida?

Blanka Jaansalu on sertifitseeritud püsimeigimeister ja -koolitaja, kelle sertifikaatide ja diplomite ning ka piltidega tehtud töödest saab tutvuda tema enda kodulehel www.blanka.ee või Facebookis: Blanka iluteenused.

Salong: Privileg Day Spa
Ahtri 6A, Admirali maja, Tallinn
tel: 5625 7122
blanka@blanka.ee