MILLISED RANNARIIDED sobivad Sinu kehatüübiga?

Cellbes

Buduaar

Kuidas tunda end rannas enesekindlalt ning valida rannariided, mis Sulle hästi sobivad? Siit leiad mõned nõuanded, millele ujumisriiete valikul tähelepanu pöörata.

Liivakellafiguur on paljude naiste unistus. Kuidas rannariietega seda kurvikust saavutada? Eelista suuri mustreid, lehvivaid volange, krookeid ja paelakesi. Nii on ääretult lihtne kurvikust rinna- ja puusapiirkonda juurde tekitada.

Foto: Cellbes

Kas Sulle teeb muret kõhupiirkond? Moes on endiselt tankiinid, mille ülaosa on justkui topp, mis peidab keskkoha, rõhutades samal ajal rindu ja jalgu. Kanna kõrge värvliga bikiinipükse, mis aitavad hästi peita voldikesi ning juhi tähelepanu kõhult erksate ja mustriliste bikiinirinnahoidjatega hoopis oma büstile. Saledamat efekti loovad trikoo külgedel paiknevad vahetükid või diagonaalsed ning pikitriibud.

Foto: Cellbes

Soovid kurvikat tagumikku peita? Kanna seelikuga bikiinipükse või seelikuosaga trikood, mis on seljas justkui rannakleit! Vali bikiinidele peale mõnus õhuline kaftan, millega ei hakka palav, aga mis aitab väga hästi iluvigasid peita.

Foto: Cellbes

Suurem rind vajab ekstra toestust? Sel juhul on abiks tugikaared. Trikood valides eelista tumedamat ja väiksema mustriga mudelit, mis on ühtlasi ka salendava efektiga. Kui soovid tähelepanu rindadelt ära juhtida, siis vali alakeha rõhutav rannariie.

Foto: Cellbes

Kindlasti ära unusta lisada aksessuaare! Kott olgu mugav ja praktiline, et mahutaks kõik vajaliku. Päikese käes annab varju kaabu ja lendlev kaftan.

Foto: Cellbes

Leia uued rannariided Cellbesi e-poest. Otsi välja oma lemmik mudel, vali õige suurus ja esita tellimus. Veebist ostmine on imelihtne ja kiire! Oled oodatud tutvuma!