Reklaam sulgub sekundi pärast

RITA RÄTSEPP avaldab parimad nipid stressi ennetamiseks

Buduaari ajakiri

Rita Rätsepp / Foto: Laura Strandberg

Näitleja ja psühholoogi ametit pidav Rita Rätsepp tõdeb, et enda välimuse eest hoolitsemine on tema jaoks oluline ja meeldiv tegevus, kuid kõige suurem ilu saladus peitub siiski värskes õhus liikumises.

ÄRKAN kell 9.00, olen püüdnud oma elu nii sättida, sest see on bioloogiliselt minu ärkamise aeg.

PÄEVA ALUSTAN mõnusa, umbes 20-minutilise venitamisega. Voodijooga – nagu ma ise seda nimetan. Sellise rahuliku venitamisega tulen vaikselt unemaailmast reaalsusesse. Sellele järgnevad veeprotseduurid, võimalikult külma veega. Vajan kindlasti ka hommikusööki ja eriti meeldib, kui saan seda pikalt ja rahulikult nautida.

ÕHTU LÕPETUSEKS vaatan üle oma järgmise päeva tööde-tegemiste graafiku. Tean siis, kuidas ennast järgmiseks päevaks häälestada.

MEIGIRUTIIN sõltub päevast. Tööpäevadel väljun kodust alati meigituna, vabadel päevadel on meigist aga täielik puhkus. Hästi oluliseks pean ka õhtuti meigi maha võtmist, sest näonahk peab saama hingata. Armastan kreeme ja kasutan neid tõepoolest ohtralt.

KUI VAATAN PEEGLISSE, MEELDIVAD MULLE ENDA JUURES ENIM… ma ei olegi kunagi nii mõelnud. Tervik on selline, nagu ta on ja suures plaanis olen rahul. Mind on õnnistatud heade juustega.

MINU LEMMIK ILUHARJUMUS on kõikvõimalike maskide tegemine. Eriti aga näole, kätele ja jalgadele.

VIIMATI OSTSIN ENDALE näorulliku, sest see tundus põnev. Uurisin läbi mitu videot ja nüüd kasutan seda usinalt.

SUURIM ILULEID… taasavastasin enda jaoks Academie tooted, eriti Youth Active Lift sarja.

KÕIGE HULLEM, MIDA ILU NIMEL OLEN TEINUD oleneb sellest, mida hulluks pidada. Olen näiteks kunagi teinud taimedest erinevaid leotisi ja siis neid endale peale mätsinud. Ütleme, et mõni mask on lausa haisenud 😊

STRESSIGA VÕITLEN… ma pigem ennetan stressi, sest arvan, et võitlus sünnitab võitlust. Parim viis seda teha on füüsiline liikumine, igapäevane toredate asjade märkamine, teadvustamine ja rohkemate mõnusate mõtete mõtlemine.

MINU KÖÖGIKAPIS LEIDUB ALATI pastat, avokaadot, tuunikalakonserve ja oliiviõli.

MINU ILU/TERVISE SALADUS on taaskord igapäevane füüsiline liikumine värskes õhus, toredad mõtted ja kindlasti piisav uni. Aga kindlasti ka korralikud kreemid.

VIIMATI KÄISIN ILUSALONGIS… käin regulaarselt kosmeetiku juures, samuti küüntehoolduses, pediküüris ja juuksuris. Pean enda välimuse eest regulaarset hoolitsemist oluliseks ja lisaks naudin seda.