SAATUSLIK VIGA, mida naised teksapükste valimisel teevad

Ideaalselt istuvate teksapükste leidmine pole sugugi lihtne ning enamasti lepitakse pigem keskpärase paariga. Hästi istuvad teksased muudavad jalad näiliselt sihvakamaks, saledamaks ja lisaks sellele annavad naisele juurde ka enesekindlust ning loomulikult peavad need jalas ka mugavad tunduma. 

Ideaalselt istuvate teksapükste leidmine pole sugugi lihtne ning enamasti lepitakse pigem keskpärase paariga. Hästi istuvad teksased muudavad jalad näiliselt sihvakamaks, saledamaks ja lisaks sellele annavad naisele juurde ka enesekindlust ning loomulikult peavad need jalas ka mugavad olema. 

Paljud naised teevad teksapükse valima minnes vea, mille tulemusena ei suudeta leida seda kõige sobivamat paari ning selleks veaks on silma järgi pükste valimine. Vaadatakse erinevaid lõikeid ning hinnatakse oma pilguga, kui hästi need sobida võiksid, kuid tegelikult on ainus moodus teadasaamiseks pükste proovimine.

Kui sinu eesmärgiks on leida endale ideaalselt istuvad teksased, siis tuleb vaeva näha ning proovida jalga ka neid paare, mis silma järgi valed tunduvad. Haara vähemalt kolme erineva lõikega püksid kabiini kaasa ning võrdle neid lõikeid omavahel – jalga pannes võid sa üllatuda, kui hästi võib istuda paar teksaseid, mida sa vabatahtlikult riiulilt kaasa ei haaraks.

Teksapükste valimisel ei tohiks olla kinni oma harjumustes ning alati ei pea ostma ühe kindla lõikega teksaseid.

Allikas: stylecaster.com