See imelihtne nipp muudab väsinud silmad hetkega säravaks!

See imelihtne nipp muudab väsinud silmad hetkega säravaks!

Meil kõigil juhtub aeg-ajalt seda, et eelmine õhtu läheb pikemaks kui planeeritud ja hommikul vaja esinduslik välja näha. Magamatuse ja pidutsemise reedavad esimesena meie silmad. Väsinud, turses ja punased silmad viitavad kohe möödunud öö seiklustele. Selleks aga on üks kaval nipp, mis neid turseid ja väsimust alandavad!

Meil kõigil juhtub aeg-ajalt seda, et eelmine õhtu läheb pikemaks, kui planeeritud ja hommikul vaja esinduslik välja näha. Magamatuse ja pidutsemise reedavad esimesena meie silmad. Väsinud, turses ja punased silmad viitavad kohe möödunud öö seiklustele. Selleks aga on üks kaval nipp, mis neid turseid ja väsimust alandavad!

Selle nipi peamiseks sisuks on kohv! Just nimelt – samal ajal, kui endale tassikest kohvi keedad, jäta väike kogus kohvi ka oma silmadele. Kofeiin mõjub nahale imehästi – kehakoorijana on kohvipuru tselluliiti eemaldava toimega, ent näonahale mõjub see värskendavalt ja noorendavalt! Kohv eemaldab tumedad silmaalused, tursed ja koguni ka peened miimikakortsud silmanurkades. Kohvis sisalduvad antioksüdandid võitlevad vabade radikaalide vastu, mis meie nahka vanemaks muudavad. 

Kohvist tuleks teha seega silmadele mask. Kõige parem on kohvi kombineerida munaga, mis sisaldab lisaks veel ka vitamiine ja proteiine. 

Toimi nii:

Sega munavalge ja kaks teelusikat kohvi väikeses kausikeses omavahel kokku. Sega vähemalt 1 minut. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks kasuta kohvipuru, mis on pakis ja kasutamata. Need sisaldavad rohkem kofeiini. Seega määri segu silmade ümbrusele ja jäta toimima 10 minutiks. Kui on soov, võib maski kasutada ka kogu näopinnal. Naha pinguldamine on tunda ja näha kohe! 

 

Buduaar.ee