Sel kevadel on moes just see silmapaistev jakk: FOTOD

Mis on selle kevade kõige vingem rõivaese, mis peaks igal fashionistal kindlasti garderoobis esikohal olema - moediktaatorite sõnul on selleks roosakat tooni mantel! Jah, me teame, et roosa mantel jõudis moepilti mitu aastat tagasi, ent nüüdseks on see trend kanda kinnitanud ka tänavamoes, ja see pole mõeldud vaid teismelistele! 

Mis on selle kevade kõige vingem rõivaese, mis peaks igal fashionista’l kindlasti garderoobis esikohal olema? Moediktaatorite sõnul on selleks roosakat tooni mantel! Jah, me teame, et roosa mantel jõudis moepilti mitu aastat tagasi, ent nüüdseks on see trend kanda kinnitanud ka tänavamoes ja see pole mõeldud vaid teismelistele! 

Roosamaania on vallutanud isegi tumedaid toone armastavate Hollywoodi naiste südamed – Kim Kardashian, Rihanna ja paljud teised on viimasel ajal fotokaamerate ette jäänud just seda värvi mantlit või jakki kandes. Ka moenädalatel, kus näidati 2015/2016 sügistalvist moodi, astusid mitme moelooja modellid lavale roosat värvi üleriietes, mis tähendab, et lähiajal me sellest moesuunast ei pääse, ja miks peakski – tegu on rõõmsa tooniga, mis loob positiivse meeleolu.

Allpool olevas galeriis on mõned stiilinäited sellest, millist jakki moemaailmas praegusel hooajal eelistatakse