Reklaam sulgub sekundi pärast

SELLE HOOAJA ILUTRENDIDE TOP 3

Trendid saavad alguse moenädalatelt, New York, Milano ja London näitavad eelisjärjekorras meile seda, millised neist hakkab lähitulevikus pildis püsima.

Trendid saavad alguse moenädalatelt - New York, Milano ja London näitavad eelisjärjekorras meile seda, millised neist hakkavad lähitulevikus pildis püsima.

Vaatame aga, millised trendid ilumaailmas on olnud sel hooajal kõige aktuaalsemad ning milliseid võiks kindlasti kaasata ka enda igapäeva või peoüritustele? 

 

1. Punased huuled. 

Sel hooajal on punane huulepulk must have toode sinu kosmeetikakotis ning sa ei pea arvama, et see mingil moel igavana võiks mõjuda, kuna moenädalatel tegid ilma eri varjundid veinipunasest jõhvikateni. Valik on sinu!

2. Loomulik meik 

Trendidel on kombeks tiirelda ühest äärmusest teise ning kuigi sel hooajal võime kohata ka palju kirevat ning värvilist, äärmuslikult massiivsena mõjuvat silmameiki, siis ka loomulik meik moodustas lõviosa pea iga teise disaineri show's. 

3. Hobusesaba

Hobusesaba on igapäevaelus üheks kiireimaks viisiks, kuidas kena ja stiilne soeng pähe seada. Sel hooajal on hobusesaba hüpanud ka moelavasid vallutama, eriti trendikaks muutub see soeng siis, kui ta küljele seada. Pidulike sündmuste juhul võiks soengut viimistelda kindlasti lakiga ning pigem on soositud just viimse detailini läbimõeldud soengud.