SELLE KEVADE trendivärv on hea moeinvesteering

shutterstock

Buduaar

Kevadmoel on alati tähtis sõnum kanda ning tihti näitab see trende ka pikemalt ette. Ajakirja In Style sõnul on selle kevade üks moehitte külm pruun ja just kartulikoore värvi pruun.

Pruun on värv, mis jagab inimeste arvamused koheselt kaheks. Mõnele meeldib, aga mõni ei salli silmaotsaski. Mida iganes sa värvi enda kohta ka ei arvaks, siis tõde on see, et kartulikoore pruun on selle aasta üks lemmikumaid. Õnneks on see toon päris kompromissialdis, pakub erinevad varjundeid, lubab ka vanaema riidekappi tuhlama minna ja seda on kerge teiste toonidega kombineerida.

Kuigi tavaliselt toob kevad kirkaid ja julgeid toone, mida ka sel kevadel kindlasti näeb, siis kartulikoore pruun on ka osade moeekspertide jaoks pisut üllatav. Ometi on selle rõõmuga omaks võtnud paljud kuulsused siin- ja sealpool ookeani.

Tänavamoes on kõnealust tooni juba pikalt imetleda saanud. See särab nii kleitidel, jopedel, saabastel kui ka pükstel ja seelikutel. Seega valikut jätkub. Toon on iseenesest väga praktiline, kuna tänu oma neutraalsusele saab seda ideaalselt teiste toonidega kombineerida. See sobib hästi kokku näiteks musta, valge ja beeži värviga.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADA NELKE (@ada_nelke)

Nii moekat heledamat kui ka tumedamat külmemat pruuni leiab rohkelt Hansaposti moekaupade valikust:

Foto: Hansapost
Foto: hansapost
Foto: Hansapost
Foto: Hansapost