Silmadele kahjulik viga, mida ripsmetušiga tehakse

Silmadele kahjulik viga, mida ripsmetušiga tehakse

Ripsmetušš on paljude naiste lemmik ilutoode, sest selle abil on võimalik on silmad hetkega ilmekamaks saada ning näole ilmet anda. Ripsmetušš toimib alati, ent on olemas ka asju, mida sellega teha ei tohiks ja mida paljud meist siiamaani kindlasti teinud on. 

Ripsmetušš on paljude naiste lemmikilutoode, sest selle abil on võimalik on silmad hetkega ilmekamaks saada ning ka näole ilmet anda. Ripsmetušš toimib alati, ent on olemas ka asju, mida sellega teha ei tohiks ja mida paljud meist siiamaani kindlasti teinud on. 

Mis on suurim viga, mida naised üle kogu maailma ripsmetušiga teevad? Selleks on sõbrannade või ükspuha kellegi teise ripsmetuši kasutamine ja enda ripsmetuši laenamine teistele! Tundub kummaline, et miks seda siis teha ei tohi? 

Tegelikult võib võõra inimese ripsmetuši kasutamine sinu silmi ärritada, nahalöövet tekitada ja sellest võib isegi allergia tulla. Silmade piirkond on väga tundlik ning iga inimese kehal on erinevad bakterid, mis kanduvad edasi ka toodetele, mida me sageli kasutame. Sinu ripsmetušil on sinu keha bakterid ja nendega on sinu silmad harjunud, kuid võõra inimese silmadele võivad need bakterid ärritavalt mõjuda. 

Suurim viga, mida ripsmetušiga tehakse, on selle laenamine! 

Allikas: www.redonline.com