Skandaal? Gwyneth Paltrow uus pesukollektsioon paksule naisele ei sobi

Näitlejatar Gwyneth Paltrow alustas hiljuti koostööd pesubrändiga Negative Underwear, nimelt disainis ta neile omanäolise pesukollektsiooni. Huvitav on aga fakt, et Gwynethi pesu on saadaval vaid naistele, kes kannavad suurust 32 või 34 ehk siis suurus 0 kuni 4. Ja mis veel - kui sul on suured rinnad, siis see ei ole probleem! Rinnahoidjad on saadavad ka DD korvi suuruses, rinnaalune ümbermõõt on aga paras vaid modelliliku figuuriga naisele.

Näitlejatar Gwyneth Paltrow alustas hiljuti koostööd pesubrändiga Negative Underwear, nimelt disainis ta neile omanäolise pesukollektsiooni. Huvitav on aga fakt, et Gwynethi pesu on saadaval vaid naistele, kes kannavad suurust 32 või 34 ehk siis suurus 0 kuni 4. Ja mis veel – kui sul on suured rinnad, siis see ei ole probleem! Rinnahoidjad on saadavad ka DD korvi suuruses, rinnaalune ümbermõõt on aga paras vaid modelliliku figuuriga naisele.

Suure tõenäosusega toob Gwynethi uus pesukollektsioon endaga kaasa kurvikamate naiste pahameele, sest suurem osa naisi kannab siiski suuremat suurust kui 32 või 34.

Pesu ise näeb välja selline: