Söö nagu modell: Kate Uptoni tervislik menüü!

Söö nagu modell: Kate Uptoni tervislik menüü!

Tahad enne rannahooaega paarist lisakilost lahti saada? Selle asemel, et jalgratast leiutama hakata, võiks proovida midagi sellist, mida keegi teine juba testinud on! Näiteks kurvika pesumodelli Kate Uptoni (22) menüüd!  Nimelt andis Kate mõni aeg tagasi välismeediale intervjuu, kus ta tõi välja oma päeva menüü, mis aitab tal vormis püsida.

Tahad enne rannahooaega paarist lisakilost lahti saada? Selle asemel, et jalgratast leiutama hakata, võiks proovida midagi sellist, mida keegi teine juba testinud on! Näiteks kurvika pesumodelli Kate Uptoni (22) menüüd! 

Nimelt andis Kate mõni aeg tagasi välismeediale intervjuu, kus ta tõi välja oma päeva menüü, mis aitab tal vormis püsida.

Siit see tuleb: loe, mida sööb see kaunis noor naine!

Hommikusöök kell 7: munapuder (kaks munavalget, üks munakollane), spinat ja roheline tee

Vahepala kell 10: 10 mandlit ja roheline värskelt pressitud smuuti (erinevatest rohelistest köögiviljadest)

Lõuna kell 12: kinoa, grillitud köögiviljad ja kanafilee

Vahepala kell 16: valgubatoon

Õhtusöök kell 19: sashimi (toores kala) või lehtkapsa salat grillitud lõhe ja India pähklitega

Kate’i elustiil on üsnagi liikuv ning tema tööpäevad kestavad 10 tundi! Kui ees ootab pesureklaami pildistamine, muudab ta oma menüü smuutide põhiseks ning tarbib 48 tundi enne pildistamist värskeid smuutisid. 

Vahel armastab Kate end premeerida ning sel puhul on tema lemmikuks praetud soolased toidud. Lisaks armastab ta vahel tekiilat juua!

Tegu on igati tervisliku menüüga, mis sisaldab valke, kiudaineid, häid rasvu ja süsivesikuid!

Allikas: cosmopolitan.com