SOOVID ARENDADA ENDAS STIILITAJU? Need 4 nippi tulevad kasuks!

Olla stiilne- see on soov valab meist igat üht. Teatud inimeste jaoks on hea stiilitaju loomusesse sisse kirjutatud, teistel kulub selleks, et rabavalt moekas komplekti kokku panna, meeletult nuputamist ja aega. Kuidas arendada lihtsal moel endas stiilitaju ja muuta oma riidekomplektid trendikamaks ?

Olla stiilne – see soov valdab meist igaüht. Teatud inimestele on hea stiilitaju loomusesse sisse kirjutatud, teistel aga kulub selleks, et rabavalt moekas komplekt kokku panna, meeletult nuputamist ja aega. Kuidas arendada lihtsal moel endas stiilitaju ja muuta oma riidekomplektid trendikamaks?

Ammuta ideid Pinterestist.

Pinterestis jagub lõpmatul hulgal erinevaid stiiliideid, mida saame oma igapäevase riietumise juures galantselt näpata. Sellest äpist võib saada sinu isiklik stiiliraamatukogu ja moepiibel.

Vali oma riietus välja juba eelmisel õhtul. 

Kui valida riietus välja juba õhtul, siis saad hommikul anda oma komplektile veel viimase ja värske lihvi ning suure tõenäosusega oled lõpptulemusega sel juhul märksa rohkem rahul.

Järgi Instagramis moeblogijaid. 

Blogijad käivad kaasas uusimate moetrendidega ning postitavad erinevaid pilte nii enda riietumisstiilist kui ka moelavadelt vasttulnud trendidest. Järgi erinevaid blogijaid ning võid kindel olla, et muutud endalegi märkamatult palju moeteadlikumaks. 

Kanna alati üht kvaliteetset komponenti. 

Oleks keeruline eeldada, et kõik meie riided peaksid pärinema mõnest luksusbrändi butiigist ja hiilgama ülima kvaliteediga. Selleks, et mõjuda stiilsena, piisab aga, kui kombineerid oma riietuse juurde alati vaid ühe tõeliselt kvaliteetse komponendi. Olgu selleks siis täisnahast jakk, disainerkott, hinnaline kell või mõni muu ehe.