Soovid lopsakaid huuli? Kasuta seda ilutoodet!

Paljud naised ei kasuta huulepliiatsit. Kuid kas teadsid, et see muudab huuled lopsakamaks ja annab üldmuljele palju juurde? Muidugi juhul, kui sa seda ikka õigesti kasutad. Toome välja mõned tähtsamad reeglid huulepliiatsi kasutamise kohta.

Paljud naised ei kasuta huulepliiatsit. Kuid kas teadsid, et see muudab huuled lopsakamaks ja annab üldmuljele palju juurde? Muidugi juhul, kui sa seda ikka õigesti kasutad. Toome välja mõned tähtsamad reeglid huulepliiatsi kasutamise kohta:

 

Reegel nr 1: Huulepliiats ei tohi kunagi huulepulgast tumedam olla!

Huulepliiats võiks küll olla sinu naturaalsest huulevärvist tooni võrra tumedam, kuid mitte mingil juhul ei tohiks see olla tumedam kui huulepulk. Huulepliiatsi võidki valida kas naturaalse ja oma huuletoonist natukese tumedama või samasugust tooni, kui on su huulepulk.

 

Reegel nr 2: Jooniste ümarad ja pehmed jooned, väldi teravaid tippe!

Joonista ümarad ja õrnemad kontuurid. Vältida tuleks teravaid nurkasid kontuurijoones. PS! Joone tõmbamist alusta alati huulejoone keskelt.

 

Reegel nr 3: Niisuta oma huuli enne huulepliiatsi kasutamist!

Esimene samm lopsakate huulteni on huulepalsami kasutamine. Teine samm on huulepliiatsiga kontuurjoonte tegemine ning kolmas on huulepulga- või huuleläikega huulte värvimine.

 

NIPP! Kuigi huulepliiatsi kasutamine juba iseenesest muudab huuled lopsakamaks, siis veelgi rohkem volüümi saad lisada, kui joonistad huulekontuuri oma loomulikust huulejoonest natukene väljapoole.

 

Allikas: totalbeauty.com