Staarmeikar Robin Blacki kevadsuvised meiginipid

Meigikunstnik Robin Black on hetkel üks enimnõutumaid meikareid Hollywoodis. Hiljuti jagas Robin kevadsuviseid meiginõuandeid ajakirjale Elle. Lihtsad nipid, mille abil endale kaunis ning trendikas meik teha ning noorem välja paista.

Kevad/suvi 2014 meigitrendid on äärmusest äärmusesse - tume huul, julged kulmud ning olematu silmameik või siis otse vastupidi - hiiglaslikud kunstripsmed ning hele huul. Kõige olulisem on aga kaunilt viimistletud jumestus. 

Meigikunstnik Robin Black on hetkel üks enimnõutumaid meikareid Hollywoodis. Hiljuti jagas Robin kevadsuviseid meiginõuandeid ajakirjale Elle. Lihtsad nipid, mille abil endale kaunis ning trendikas meik teha ning noorem välja paista.

Kevad/suvi 2014 meigitrendid on äärmusest äärmusesse – tume huul, julged kulmud ning olematu silmameik või siis otse vastupidi – hiiglaslikud kunstripsmed ning hele huul. Kõige olulisem on aga kaunilt viimistletud jumestus. 

Robin ise ei poolda ekstreemseid meigitrende, küll aga armastab ta tumedat huulemeiki ja õrna silmameiki. “Kauni ja trendika tulemuse saamiseks ei pea ripsmetušši üldse kasutama! Selle asemel võiks rõhutada hoopis kulmujoont – kammi oma kulmud ning tõmba neile tähelepanu kasutades kulmudega samas toonis või toon tumedamat kulmupliiatsit või -geeli. Hele lauvärv silmadele ja rohkem polegi vaja. Sellise loomuliku silmameigi juurde sobib julge huulemeik – kasuta tumedates toonides huulepulka – see on selle kevadsuve suur hitt,” soovitab Robin ajakirjas Elle.

Kuid paljud meist lihtsalt ei saa ripsmetušist üle ega ümber. “Kui kasutad ohtralt ripsmetušši või enamgi veel – sul on kunstripsmed, siis pole lauvärvi üldse vaja! Tegu on siiski kevadsuviste meigitrendidega ning liiga tugev silmameik ei ole sel hooajal moes. Kuid ka siinkohal ei tasuks unustada ilusat ja hoolitsetud kulmujoont – see muudab lõpptulemuse palju paremaks. Huulemeik olgu õrn, soojades toonides oranžikad huuleläiked ja huulepulgad on sel suvel kindlasti omal kohal,” soovitab Robin.

Mis aga põsepunasse puutub, siis Robin tunnistab, et paljud naised on talle öelnud, et neile ei sobi ükski muu toon, kui roosa. “Naistele, kes nii arvavad, soovitan ma proovida hoopis soojades toonides õrna põsepuna – see võtab sinu näolt 5-10 kümme aastat kohe maha,” tõdeb Robin.

Vaata Robini põnevat ilublogi siin!

Allikas: www.elleuk.com