Stella McCartney’t paeluvad EESTI MODELLID

Inglise moelooja Stella McCartney esitles Pariisi moenädalal oma kevadsuvi 2016 kollektsiooni, millest õhkus modernsust, lihtsust ning kerget elegantsi. Naine täpsustas, et kollektsiioni loomisel oli palju kavalat mänglemist proportsioonide ja lõigetega, lõppedeks valmisid keerukast töökäigust aga hästiistuvad ja lendlevad rõivad.

Inglise moelooja Stella McCartney esitles Pariisi moenädalal oma kevad/suvi 2016 kollektsiooni, millest õhkus modernsust, lihtsust ning kerget elegantsi. Naine täpsustas, et kollektsiooni loomisel oli palju kavalat mänglemist proportsioonide ja lõigetega, lõpuks valmisid keerukast töökäigust aga hästiistuvad ja lendlevad rõivad.

Lisaks huvitavale värvigammale ja uudsetele siluettidele haarasid Pariisi lavalaudadel tähelepanu ka kaks eduka karjääriga Eesti modelli: E.M.A hingekirja kuuluv Kätlin Aas ning MJ-Modelsi kaunis Kadri Vahersalu. Eesti päritolu modellidest on Stella muusaks olnud veel näiteks ka Karmen Pedaru. Tundub, et eksbiitli tütart paelub eestimaine ilu. 

Kätlin Aas 

Kadri Vahersalu 

 

Heida pilk peale ka kogu kollektsioonile!