STIILIINSPIRATSIOON: Karolina Kurkova

Supermodell Karolina Kurkova lugu on üks paljudest moemuinasjuttudest. „Ma ei naeratanud kunagi, sest mul olid nii suured hambad, ja ma ei kandnud kunagi seelikut, sest häbenesin oma ülipikki jalgu," meenutab naine end kahekümne aasta tagant. Kõik muutus, kui Karolina 17aastaselt moemaailma sattus – ta avas Prada moeshow ning poseeris Steven Meiseli kaamera ees Itaalia Vogue’ile. „Steven ütles: „Naerata – sul on ilus naeratus!”. See lause muutis mu elu!”

Supermodell Karolina Kurkova lugu on üks paljudest moemuinasjuttudest. „Ma ei naeratanud kunagi, sest mul olid nii suured hambad, ja ma ei kandnud kunagi seelikut, sest häbenesin oma ülipikki jalgu,” meenutab naine end kahekümne aasta tagant. Kõik muutus, kui Karolina 17aastaselt moemaailma sattus – ta avas Prada moeshow ning poseeris Steven Meiseli kaamera ees Itaalia Vogue’ile. „Steven ütles: „Naerata – sul on ilus naeratus!”. See lause muutis mu elu!”

Kui moenädalale tullakse ikka uusi stiilituuli otsima ja inspiratsiooni ammutama, siis ei puudu sealt kunagi ka külalised, kes lati veel kõrgemale seavad. Üks neist on kindlasti Karolina Kurkova – supermodell, kes suudab alati suurepärane välja näha. „Mu stiil on pidevas muutuses. See on segu klassikalisest elegantsist tänapäeva moodsate nüanssidega. Mulle meeldivad struktuursed rõivad, kuid hindan kõrgelt ka sportlikku ning mugavat stiili,” räägib Karolina, kelle kolm moelemmikut on paar valgeid teksaseid, lohvakas meeste triiksärk ning hall Fontana käekott.

Karolina Kurkova kandmas oma lemmikuid – valgeid teksaseid. Tagasihoidliku tänavastiili juurde on kombineeritud efektsed Diori päikeseprillid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öeldakse, et kui kahtled, siis kanna punast. Karolina Kurkova tõestab, et ka liiga palju punast saab maitsekalt välja kanda. Punane keepkleit sulandub kaunilt punase vaibaga, kuid ei jäta naist tagaplaanile. Nii võis Karolinat näha New Yorgis balletigalal.