Ilu ja mood

toob teieni Zalando

Stiilispikker: triibud ja teksa! Mida kannab Hailey Bieber

Sisuturundus

hailey bieber
Hailey Bieber — FOTO: Vida Press

Miljonite naiste stiiliikoon Hailey Bieber armastab kanda sportlikku vaibiga riideid ja tundub, et nii mõnigi Hailey riideese on pärit abikaasa Justini riidekapist.

Mida Hailey armastab kanda? Lohvakaid teksaseid, graafilisi t-särke, suuri bleisereid.

Kaunis modell ja endine baleriin on laialt jälgitud sotsiaalmeedias ning tema stiil ja isiklik elu on paljudele noortele moe- ja iluhuvilistele inspiratsiooniks. Hailey on tuntud oma moekate rõivaste ja julgete juukselõikuste poolest ning tema ilu- ja moevalikutest sünnivad kiiresti uued trendid, mis sotsiaalmeedias lendu lähevad.

Hailey alustas oma karjääri modellina juba noores eas. Ta on esinenud mitmete mainekate moebrändide ja ajakirjade, sealhulgas Vogue, Elle ja Harper’s Bazaar, kampaaniates ja kaanefotodel. Hailey on kõndinud moelavadel mitmete tuntud disainerite nagu Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana ja Versace jaoks.

Seega kui tahad olla ka stiilne ja moeteadlik, siis tasub noorel naisel silma peal hoida. Et su elu veidi lihtsam oleks, siis selleks panime kokku koostöös Denim Dreamiga sulle väikse stiilispikri, kuidas üks üsna lihtne aga Hailey´ilik stiil kiiresti kokku panna.

Kõik riided on pärit Denim Dreami e-poest:

TeksadTriibuline puusMust nahktagiSaapad Kott

hailey bieber
Hailey Bieber — FOTO: Vida Press/Denim Dream

Täienda aksessuaaridega!

Et Hailey´ist inspireeritud riietust veel täiendada ning ägedamaks muuta, siis Denim Dreami valikus on sobivaid aksessuaare sokkidest – päikeseprillideni.

NokamütsPäikeseprillidKellSokid

hailey bieber
Hailey Bieber — FOTO: Vida Press/Denim Dream

Ilu ja mood

toob teieni Zalando