STILIST JAGAB NIPPE, KUIDAS leida endale sobivaim midi-seelik

Sel talvel on moes midi-pikkuses seelikud, mis meie külmas kliimas on ühtaegu nii praktiline, šikk kui ka  naiselik valik. Kui kahtled, kas midi on sinu jaoks ikka päris see, siis nüüd võid kindel olla – jah, on küll! Oluline on leida endale lihtsalt kõige õigem eksemplar ja muuta kogu outfit stiilseks. 

Sel talvel on moes midipikkuses seelikud, mis meie külmas kliimas on ühtaegu nii praktiline, šikk kui ka naiselik valik. Kui kahtled, kas midi on sinu jaoks ikka päris see, siis nüüd võid kindel olla – jah, on küll! Oluline on leida endale lihtsalt kõige õigem eksemplar ja muuta kogu outfit stiilseks. 

Moedisainer ja stilist Kätlin Kikkas ütleb, et just midi on olnud alati tema lemmik nii seelikute kui ka kleitide puhul. „Minu arvates on see kõige naiselikum ning veetlevam seeliku pikkus läbi aegade. Midipikkus on maitsekas ning õigesti kombineeritud seelik annab naisele luksusliku ning enesekindla välimuse. See, et selline pikkus moes on, teeb õige seeliku leidmise vaid lõbusamaks ja lihtsamaks. Midisid on erinevates toonides, kangastes ning lõigetes, ei tasu peale esimese seeliku proovimist alla anda. Olen kindel, et igaüks leiab endale selle õige! Kuigi tuleb tunnistada, et midi sobib küll rohkem küpsematele naistele, kuid õige stilistikaga sobib see tegelikult kõigile. Tähtis on järgida figuuri – midi sobib sihvakale naisele igas pikkuses ning laiuses, kuid vormikamad naised peaksid jälgima lisaks jala kuju. Seelik peab lõppema põlve all kõige peenemas kohas, et see ei muudaks jalga lühikeseks ning jämedaks. Lühemad naisterahvad võiksid midipikkust kanda kontsaga, mis näitaks kenasti pahkluud, või siis madalate sandaalide või tossudega, mis on kitsa liistuga, et jalga liiga laiaks ja matsakaks ei muudaks. Midi on minu meelest alati stiilne õhulise luksuslikust kangast T-särgiga – see mõjub alati väga värskelt ning ei muuda midit liiga retroks. Praegu on mood õnneks selline, et midiseeliku kõrvale on võimalik leida erinevaid ilusaid naiseliku vormiga tosse. Kõrge kaelusega pluusid muudavad midi sportlikumaks ning paljad õlad seksikaks.”

Piltidel olevad seelikud pärinevad Missoni ja Valentino sügiskollektsioonidest. 

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar september 2017.