STILISTI 4 südasuvist stiilisoovitust

STILISTI 4 südasuvist stiilisoovitust
Shutterstock. Linane kleit

Selle suve selgroog on küll murtud, aga veel on võimalus enda suvised outfit’id käiku lasta ja just nüüd, mil paljud kauplused teevad allahindlusi on hea võimalus täiendada enda garderoobi mõne ajatu aksessuaari või rõivaesemega.

Soovitan uute lemmikute otsimisel järgida jätkusuutlikkuse printsiipi ja seda nii materjalide valikul kui toodete valmistamise põhimõtetel. Lisaks ületarbimise vähendamisele on boonuseks üldjuhul väga hea disain ja rõivaste pikaaegne kestvus. Ka sellel suvel püünel trooninud linane annab kandmiseks arvukalt võimalusi, sobides patseerimiseks nii rannapromenaadile, pikaks tööpäevaks kui terrassipeole. Ja mis kõige olulisem: lisaks mugavusele on linased rõivad ajatu valik, mis tagab kandjale alati laitmatult stiilipunktid!

Foto: Shutterstock

Sel suvel on hea võimalus piiluda vanaemade riidekappi, sest veelgi julgemat comeback’i on sel suvel teinud kõikvõimalikud punutised, heegeldused ja kootud tekstuurid. Seda läbivalt nii rõivastes kui aksessuaarides. Osavamad nobenäpud saavad endale ise meelepärase valmistada, kes aga soovib, võib oma välja valida kaubanduses pakutavatest.

Foto: Shutterstock

Veel tasuks veel selleks suveks end varustada uhke kandekotiga, mis ei pea piirduma vaid rannakoti staatusega, vaid mahutab julgelt ära kõik päeva jooksul vajamineva. Taas kord, mida kvaliteetsem on valik, seda kauem kaunikene kestab. Vastavalt tujule või outfit’i iseloomule võid kotti täiendada erinevate dekoratsioonide – narmaskaunistuste, värvilise räti või siis kontrastselt pigem casual-sportlike elementidega.

Foto: Shutterstock

Hiljutisest karantiinist tingitud tingitud vaikelust on 2020. aasta suvi just eelkõige julgete moekatsetuste päralt. Miksi omavahel erinevaid stiile ja vastandvärve ning võid isegi üllatuda, milliste inspireerivate kooslustega saad enda garderoobipärlitele uued tuuled sisse puhuda!

Sarnased artiklid