Ilu ja mood

toob teieni Zalando

SÜDASUVINE KLEIDIKOLLEKTSIOON Eestimaa naisele

Suvi on aeg, mil iga naine soovib kanda mõnd eriti naiselikku ja kaunist suvekleiti, olgu selleks siis maksi-, midi- või minipikkus. Sel aastal on moes nii valge, erksad sinised ja punased kui ka lillemuster ja triip. 

Äsja viieaastaseks saanud kodumaine moebränd Donna Nordica tõi välja 2018. aasta südasuvise kollektsiooni Birgitta, mis on pildistatud Pirita kloostri taga ning Pirita jõe kallastel. Järjekordses EV100 teemalises kollektsioonis põimuvad märkidena reliikvia ja vaba laps, jaanipäev, heinamaa, jõgi ja meri – meie Eesti suvi! Kleite on Birgitta kollektsioonis nii puuvillaseid pitsilisi kortsuriidest kui ka digiprindiga trikotaažist, on linaseid kleite ning pikki mittekortsuvaid mustrilisi hõlmikkleite. Birgitta kollektsioonis tulid välja ka uued meriinovillased ja pilvevalged pehmed kampsunmantlid. 

Kollektsioonis on esindatud ka hooaja hitt – triibumustriline kleit, eripärana peal lilleõied. 

Naisele, kes tahab silma paista millegi lõbusamaga, on disainitud vahva koeramustriline kleit. 

Kui soovid Eestimaa suvele lisada troopikat, siis türkiissinisel taustal lendavad papagoid annavad selleks ideaalse võimaluse. 

Roosamanna maksikleit on kindlasti suveõhtute pidulikematel üritustel tõeline pilgupüüdja. 

Ka etno ei ole moest kuhugi kadunud. 

Minimalistlik valge mõjub suvel eriliselt malbe ja naiselikuna. Selle kleidi trumbiks võivad olla aga hoopis massiivsed ja värvilised ehted, millega soovi korral oma välimusele vunki lisada.

Elektrisinine on nii pilkupüüdev, et ühtegi aksessuaari ei olegi enam vaja. 

Lillemustriline maksikleit on selle suve must have!

Vaata veel pilte ülejäänud kollektsioonist allolevast galeriist!

Ilu ja mood

toob teieni Zalando