SULLE, KES SA EI KARDA ERINEDA – 5 pilgupüüdjat selleks suveks!

Müürivahe tänaval ja Kaarli puiestee ääres asuvad pisiked, aga tublid poed. Kohad, mida võib kutsuda Eesti disaini koduks – need on Krunnipea Butiigid.

Müürivahe tänaval ja Kaarli puiestee ääres asuvad pisiked, aga tublid poed. Kohad, mida võib kutsuda Eesti disaini koduks – need on Krunnipea Butiigid.

Jah, sa lugesid õigesti, poe nimi on Krunnipea Butiik. „See on nii tavaline, et peale poe nime ütlemist küsitakse, et ah, mis asi?” räägib poe üks asutajatest, Greenika Berezjuk, kes koos sõbranna Tiiu Vakraga kaks aastat tagasi Müürivahe tänaval esimese Krunnipea poekese avas. „Vanalinnas liigub palju välisturiste ning nende positiivsed ja siirad kommentaarid kohe esimesest avamispäevast alates andsid meile väga hea tagasiside, et ajame ikka õiget asja. Ajapikku pugesime ka kohalike elanike südamesse ning on kujunenud väga palju püsikliente, kes ikka ja jälle meie poest midagi uut leiavad. Me näeme palju vaeva selle nimel, et kaubavalik oleks vahelduv ja värske.” Tõepoolest, kauplusest võib leida imelisi disaine nii kohalikelt disaineritelt kui ka meie lähinaabritelt.

Greenika ja Tiiu otsisid peale pikka lapsehoolduspuhkust mõlemad eneseteostusvõimalusi ning uut väljundit igapäevaellu. „Tagasiminek kontoritööle tundus meie jaoks igav ning hirmutav. Mõte avada koos pood tekkis juba mõned aastad tagasi, aga seda mõtet pidi enne ikka seedima ja kalkuleerima.” Disainipoe idee kujunes üsna loomulikult, kuna Greenika oli ehete loomisega juba tegelenud ning ka Tiiu oli oma brändi välja kujundamas. Täna võib butiigist leida ka mõlema naise enda loomingut. „Üheskoos loome brändi Willow tiivakujulisi ehteid. Idee tekkis sellest, et meile meeldib kanda julgeid aksessuaare ka igapäevaselt, mitte ainult õhtustel üritustel. Soovisime midagi efektset tavalise töörõiva kõrvale ning tiivamotiiv oli see, mis meid inspireeris. Peegelefekt annab pidulikkust ning eri värvid kombineerimisvõimalusi igapäevaseks kandmiseks.” Eraldi on Tiiu autoriks ka Milo siidist ning puuvillasest kangast sallidele ning laste aksessuaaridele. Greenika valmistab ehteid juba kuus aastat ning hetkel on üheks menukamaks Black Herring kollektsioon, milles on suur rõhk erinevatel poolvääriskividel ning imepeenikestest pärlitest heegeldatud rihmal.

Sulle, kes sa ei karda erineda – 5 pilgupüüdjat selleks suveks:

Helen Valk Varavini Swarovskitega kaetud koolipriid ja ritsikad püüavad pilku ning lisavad omajagu elegantsi, aga ka vürtsi igale riietusele.

Hind: alates 36 €

Black Herring poolvääriskiviga käevõru sobib nii igapäevaste teksapükste ja pintsaku juurde kui ka pidulikule vastuvõtule minnes. Kombineeri erinevate poolvääriskividest käevõrudega. Krunnipeas on suur valik brändi RoseBerry käevõrusid. 

Hind: 40 €

Soliidsetele noorhärradele ning ka julgetele neiudele soovitame puidust lipse BUG valikust. Kikilips ei ole ammu enam pelgalt meeste aksessuaar. 

Hind: alates 52 €

Willow tiivulised kõrvarõngad on ideaalsed nii lendleva sifoonkleidi kui boheemlasliku riietuse juurde.

Hind: 21 €

Nipp: Miks mitte kasutada kõrvarõngaid ka taskupeeglina? 

Ajatu täisnahast Biut Clutch on asendamatu kaaslane igale üritusele. Mahutab vähe, aga just selle hädavajaliku ning lisab aktsenti kogu välimusele.

Hind: 59 €

Vaata lähemalt www.krunnipea.ee