Suve must-have meigitooted

Suvel tuleb kasutatavatele meigitoodetele erilist tähelepanu pöörata. Suur osa meigitoodetest ei ole mõeldud päikese käes kandmiseks, kuna and võivad kuuma käes või higistades nahka või välimust rikkuda. Kuidas siiski suvel kaunis välja näha? Suvel eelista veekindlaid tooteid. Kahjuks lähevad paljude naiste lemmikud - mineraalpuudrid kergemagi higistamise puhul nahal ebaühtlaseks ja ebaühtlane meigipõhi ei kaunista ühtegi naist. Millised on must-have meigitooted suvel?

Suvel tuleb kasutatavatele meigitoodetele erilist tähelepanu pöörata. Suur osa meigitoodetest ei ole mõeldud päikese käes kandmiseks, kuna and võivad kuuma käes või higistades nahka või välimust rikkuda. Kuidas siiski suvel kaunis välja näha? Suvel eelista veekindlaid tooteid. Kahjuks lähevad paljude naiste lemmikud – mineraalpuudrid kergemagi higistamise puhul nahal ebaühtlaseks ja ebaühtlane meigipõhi ei kaunista ühtegi naist. Millised on must-have meigitooted suvel?

 

1. Primer

Vali tugeva päikesekaitse faktoriga primer. See aitab ära hoida meigi laialivalgumise ning hoiab ära higistamise. Paljudesse primeritesse on lisatud ka vananemisvastaseid vitamiine, nii et igati väärt väljaminek päikeseliste päevade puhul.

 

2. Niisutav BB kreem

BB kreem on suurepärane alternatiiv jumestuskreemidele. Jume jääb loomulikum, kuna BB kreem ei kata nii palju nagu jumestuskreem. Ja kes tahakski varjata oma armsaid tedretäppe kaunil suvepäeval!

 

3. Veekindel ripsmetušš ja lainer

Need on suve põhitooted. Laiali valgunud silmameik ei ole absoluutselt kaunis vaatepilt ja seepärast soovitamegi kindlasti valida veekindlad tooted.

 

4. Päikesepuuder ja highlighter – puuder

Lisa veidi highlighterit põsesarnadele ja tõmba pintsliga üle ka huuled – see nipp toob kaunid näokumerused ilusti esile. Päikesepuuder annab jumet juurde ja modelleerib nägu.

 

 

Buduaar