SUVEPIDUDE STIILISPIKKER – riietus vastavalt sündmusele

Suvel, mil kleidikandmise hooaeg on täies hoos, oleks lausa patt seda võimalust kasutamata jätta. Otto pakub suurel valikul kauneid suvekleite ning aksessuaare, millega oma valikut kombineerida. Vali endale sobiv stiil vastavalt eesootavale sündmusele. 

Meeleolukas kokteilipidu

Roosa, oranž ja kollane on värvid, mis kuulutavad suve ametlikult avatuks. Lendlevad kangad, vallatud lõiked ja mustrid – üks õige suvekleidike on sama mänguline ja lõbus nagu meeleolu, mis valdab sind peale kolmandat kokteili. Kleidi juurde mõni šikk kontsaking, ilutsev kaelaehe ja trendikas ridikül.

Soliidne linnapulm

Pulma minnes kehtib külalistele riietumise juures enamasti reegel jääda võimalikult tagasihoidlikuks. Vältima peaks üleni valgesse riietumist ning ka printsessilikud volangid ja liigne ilutsemine ehetega võiksid jääda ootama pigem mõnd teist aega. Kindla peale minek on valida kandmiseks mõni soliidse lõikega õrnas värvigammas kleidike, sinna juurde klassikaline kontsaking ja mõni elegantne ehe. 

Muretu vabaõhukontsert

Kätte on jõudnud see kauaoodatud aeg, mil õu täitub erinevate kontsertidega. Ükski teine hooaeg ei armasta hipistiilis muretut meelt ja mustreid, maksikleite ning looklevaid kangaid sama palju kui suvi. Millise kleidiga külastaksid sina Viljandi folki, Positivust või Juu Jääb kontserte? 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar suvi 2016. 
Rohkem infot toodete kohta leiad SIIT